Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Vzdělání

Proč studovat na Cambridge Business School? Důvodů je víc než dost!

Žádná investice se nevyplatí tak, jako ta do vzdělání. V posledních letech je v popředí zájmu manažerské studium zakončené tituly jako BBA nebo MBA – absolventi těchto programů nacházejí uplatnění v korporátním světě, ale také při řízení vlastní společnosti. V následujících řádcích vám představíme prestižní instituci Cambridge Business School, která se specializuje na studijní programy Bachelor of Business Administration (BBA), Master of Business Administration (MBA) a Executive LLM. Proč by vás mělo studium některého z uvedených programů zajímat?

Co byste měli o studiu vědět?

Studium trvá jeden rok a je rozděleno do dvou semestrů po pěti modulech. Představitelé Cambridge Business School jsou si vědomi, že zájemci o manažerské programy bývají časově vytížení, čemuž přizpůsobili formu studia. Účastníci vzdělávacího programu získávají informace na seminářích, které jsou zaměřeny na praktickou stránku, ale také samostudiem z poskytnutých materiálů. Semináře probíhají 4 x ročně, a to vždy v sobotu. Studium je samozřejmě v češtině. Zájemci ze Slovenska nemusí však zoufat a mohou odevzdávat seminární i závěrečnou práci ve své mateřštině.

O výuku se starají zkušení lektoři, díky kterým je studium velmi intenzivní a zaměřené na řešení reálných manažerských úkolů. V řadách vyučujících nejsou pouze akademici, ale hlavně lidé s mnohaletou praxí a bohatými zkušenostmi v oboru. Studenti se tak nedozví jen “suchou” teorii, ale naučí se ji účinně a efektivně aplikovat do chodu firmy či organizace, ve které pracují.

Co vám studium přinese?

Studiem na Cambridge Business School získáte kvalitní vzdělání, které zvýší vaši cenu na trhu práce a poskytne vám významnou konkurenční výhodu. Rozšíříte své znalosti nad úroveň běžného vysokoškolského vzdělání a snáze najdete uplatnění na významných postech v nadnárodních korporacích. Anebo budete efektivněji řídit vlastní firmu.

Za zmínku stojí i to, že během studia navážete zajímavé obchodní kontakty. Kdo ví, třeba narazíte na nového partnera, díky kterému „nakopnete“ vlastní podnikání.

Začněte studovat hned a získejte velkou slevu!

Další informace o studijních programech MBA, BBA a LLM najdete na www.cambschool.cz. A nerozhodujte se dlouho, nyní můžete získat mimořádnou letní slevu ve výši 30 000 Kč

Štítky

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Profesní vzdělávání je určitě dobrý krok jak se posunout dál ve své kariéře. Studoval jsem MBA na CEMI a za sebe mohu říci, že rok, který jsem studiu věnoval, mi přinesl mnoho zajímavých zkušeností a kontaktů, které dále využívám v praxi. Pokud patříte mezi ty, kteří na sobě rádi pracují a zdokonalují se, určitě MBA doporučuji. Byla to pro mě velká investice, ale nelituji.