Proč studovat na Cambridge Business School? Důvodů je víc než dost!

Proč studovat na Cambridge Business School? Důvodů je víc než dost!

Žádná investice se nevyplatí tak, jako ta do vzdělání. V posledních letech je v popředí zájmu manažerské studium zakončené tituly jako BBA nebo MBA – absolventi těchto programů nacházejí uplatnění v korporátním světě, ale také při řízení vlastní společnosti. V následujících řádcích vám představíme prestižní instituci Cambridge Business School, která se specializuje na studijní programy Bachelor of Business Administration (BBA), Master of Business Administration (MBA) a Executive LLM. Proč by vás mělo studium některého z uvedených programů zajímat?

Co byste měli o studiu vědět?

Studium trvá jeden rok a je rozděleno do dvou semestrů po pěti modulech. Představitelé Cambridge Business School jsou si vědomi, že zájemci o manažerské programy bývají časově vytížení, čemuž přizpůsobili formu studia. Účastníci vzdělávacího programu získávají informace na seminářích, které jsou zaměřeny na praktickou stránku, ale také samostudiem z poskytnutých materiálů. Semináře probíhají 4 x ročně, a to vždy v sobotu. Studium je samozřejmě v češtině. Zájemci ze Slovenska nemusí však zoufat a mohou odevzdávat seminární i závěrečnou práci ve své mateřštině. O výuku se starají zkušení lektoři, díky kterým je studium velmi intenzivní a zaměřené na řešení reálných manažerských úkolů. V řadách vyučujících nejsou pouze akademici, ale hlavně lidé s mnohaletou praxí a bohatými zkušenostmi v oboru. Studenti se tak nedozví jen "suchou" teorii, ale naučí se ji účinně a efektivně aplikovat do chodu firmy či organizace, ve které pracují.

Co vám studium přinese?

Studiem na Cambridge Business School získáte kvalitní vzdělání, které zvýší vaši cenu na trhu práce a poskytne vám významnou konkurenční výhodu. Rozšíříte své znalosti nad úroveň běžného vysokoškolského vzdělání a snáze najdete uplatnění na významných postech v nadnárodních korporacích. Anebo budete efektivněji řídit vlastní firmu. Za zmínku stojí i to, že během studia navážete zajímavé obchodní kontakty. Kdo ví, třeba narazíte na nového partnera, díky kterému „nakopnete“ vlastní podnikání.

Začněte studovat hned a získejte velkou slevu!

Další informace o studijních programech MBA, BBA a LLM najdete na www.cambschool.cz. A nerozhodujte se dlouho, nyní můžete získat mimořádnou letní slevu ve výši 30 000 Kč...

Publikováno: 14. 07. 2015

Kategorie: Vzdělání

Autor: Adam

Tagy: studium mba