Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Luxusní koupelnový nábytek maximálně umocní celkový dojem z rekonstrukce koupelny

Jste spokojeni s tím, jak vypadá vaše stávající koupelna, nebo v ní každodenní hygienu odbýváte a potom hurá pryč? Moderní koupelna by neměla být místem, které před svými známými ukrýváte, ale naopak plnohodnotnou součástí vašeho bydlení. Měla by být praktická a krásná. Jednoduše malý kousek ráje, ve kterém ráno nasbíráte spoustu energie a večer ze sebe shodíte všechen stres. Pokud vaše koupelna momentálně výše uvedenými vlastnostmi neoplývá, budete se muset pustit do rekonstrukce.

Základem úspěšné rekonstrukce koupelny je propracovaný návrh, ve kterém zohledníte umístění jednotlivých prvků a jejich barevnou kombinaci. V neposlední řadě byste neměli zapomenout na koupelnový nábytek, protože právě ten má na celkovém charakteru koupelny lví podíl.

Spousta lidí výběr koupelnového nábytku neprávem podceňuje a sáhne po první „skříňce“, která jim padne pod ruku. Nedělejte stejnou chybu a udělejte si radost něčím výjimečný. Má-li vaše nová koupelna evokovat pocit luxusu, měl by být luxusní také nábytek.

Pokud jste doposud nenarazili na koupelnový nábytek, který by odpovídal vašim představám, zkuste to u LE BON. Že jste již v minulosti o české značce slyšeli? Je to možné, protože patří k předním českým výrobcům a využívá moderní materiály jak corian. Zakladatel společnosti René Novák se v oboru sanitární techniky pohybuje již od doby svých studií a impulsem k prodeji nábytku pro něj byla návštěva italského veletrhu Cresaie v Bologni. Zanedlouho poté však začal vyrábět vlastní sortiment a brzy se zařadil mezi českou špičku.

Zmínili jsme, že LE BON k výrobě koupelnového nábytku využívá také corian. Tento umělý kámen je směsí minerálů a pevné pryskyřice, které mu propůjčují neobyčejné vlastnosti. Materiál není pórovitý, což výrazně umocňuje estetický dojem, je odolný a velmi příjemný na dotek.

Jak koupelnový nábytek z corianu a ostatních moderních materiálů vypadá, můžete posoudit ve fotogalerii na www.lebon.cz. My jsme si ho zamilovali… Díky nábytku LE BON předčí výsledek renovace koupelny vaše očekávání!

Koupelnovy-nabytek-Le-bon