Antikondenzační nátěr: Kladivo na plísně a vlhké zdivo

Antikondenzační nátěr: Kladivo na plísně a vlhké zdivo

Vlhké mapy a plíseň na zdech – častý problém, se kterým si spousta lidí neví rady. Je to i váš případ a hledáte efektivní řešení? Pravděpodobně se potýkáte s kondenzační vlhkostí, které se lze zbavit poměrně snadno. Neporazitelným bojovníkem je termoizolační antikondenzační nátěr MAXITHERM, který účinkuje dlouhodobě a navíc vám zajistí nemalou úsporu za teplo. Podrobnosti se dozvíte v následujících řádcích!

Dejte sbohem plísním a nevzhledným mapám na zdech

Plísně lze eliminovat vícero způsoby. Na první pohled nejlevnější metoda spočívá v nástřiku nejrůznějších desinfekčních a fungicidních prostředků. Ty sice fungují, ale obvykle jen krátkodobě. Poté se musí aplikace opakovat a tak to jde stále dokola. Slabinou těchto přípravků je skutečnost, že zničí pouze viditelné plísně na povrchu zdiva. na povrchu zdiva, příčinu ale ne. Pokud však neodstraníte příčinu tvorby plísní - kondenzační vlhkost, plísní se nikdy nezbavíte. Budete donekonečna nakupovat speciální prostředky a zbytečně mrhat svými financemi i časem.

Jak Maxitherm funguje?

Termoizolační antikondenzační nátěr Maxitherm odstraní tepelné mosty, na kterých kondenzuje vlhkost. Díky tomu, že zeď přestane vlhnout, přestane i plesnivět (na suché zdi se plísně netvoří). Protiplísňový účinek nátěru je ale pouze jeho “vedlejším” efektem, protože prioritou je snížení tepelných ztrát a zajištění lepší tepelné pohody. Maxitherm se používá jako povrchový nátěr fasád a obvodových zdí v interiéru s cílem omezit tepelné úniky a ušetřit náklady za vytápění budov.

Vaše zdi si oddechnou a vy také

Termoizolační nátěr Maxitherm má výborné termoizolační vlastnosti, které jdou ruku v ruce s dlouhodobým protiplísňovým účinkem. Vaše zdi ošetří komplexně a svým působením zajistí zdravé a příjemné mikroklima ve vašem bytě. Aplikace je snadná a výsledek předčí vaše očekávání. Chcete-li se o nátěru dozvědět další informace, pokračujte na www.maxitherm.cz.

Publikováno: 14. 11. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: termoizolační antikondenzační nátěr