Díky kojící podprsence zůstanou vaše prsa krásná

Těhotenství patří k nejkrásnějším, ale také nejkomplikovanějším období, které žena během života prožije. Je provázeno hormonálními změnami a organismus má co dělat, aby se postaral o malého tvorečka, jež dočasně sídlí v děloze a zároveň připravil tělo matky na dobu po porodu. Mezi nejvýznamnější změny patří i ty, které se odehrávají v ženském poprsí. To je během těhotenství velmi citlivé a nejedna žena trpí nesnesitelnými bolestmi, které lze naštěstí do značné míry eliminovat speciálními těhotenskými podprsenkami. Jakmile devítiměsíční martyrium zkončí, prsa jsou připravena na kojení. A právě tehdy se doslova láme chleba – mnoho maminek se o „budoucnost“ svých prsou bojí natolik, že odmítnou kojit.

Nepřestávejte kojit jen kvůli obavám ze změny tvaru prsou

Kojení je pro dítě velmi důležité, protože mateřské mléko obsahuje obrovské množství živin, imunologicky aktivních protilátek a adipokinů. Kojené děti mají v dospělosti mnohem méně problémů s metabolismem a obezitou a podle lékařů jsou mnohem spokojenější než děti na umělé výživě. Kojení má pozitivní účinky také pro matku – chrání ji před infekcemi a minimalizuje riziko poporodního krvácení. Za zmínku také stojí rychlejší získání původní hmotnosti a snížení rizika výskytu rakoviny prsu. Žena však musí opět počítat se zvýšenou citlivostí a možností, že se kvůli kojení změní tvar prsou. Naštěstí však existují kojící podprsenky, které případné problémy hravě vyřeší.

I kojící podprsenka může být sexy

Kvalitní kojící podprsenky jsou konstruovány tak, aby pevně poprsí chránily a udržovaly jeho tvar. Disponují praktickým otevíráním a zavíráním a proces kojení maximálně usnadňují. Na místě nejsou ani obavy kvůli z nepříliš atraktivního designu. Stačí se pořádně porozhlédnout a zjistíte, že si s některými kojícími podpresenkami nezadá ani erotické spodní prádlo. Perfektním příkladem budiž tato černá podprsenka Aluure Bravado, která poskytuje dostatek pohodlí a zároveň vypadá skvěle. Najdete ji u specializovaného prodejce na www.emaneula.cz, kde na vás čekají také modely od dalších renomovaných výrobců a spousta dalšího luxusního spodního prádla pro každodenní nošení.

Publikováno: 15. 11. 2013

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: kojící podprsenky | luxusní spodní prádlo