Luxusní ložní povlečení jako dárek: Výprodej skladu a slevy až 80 %!

Luxusní ložní povlečení jako dárek: Výprodej skladu a slevy až 80 %!

Vánoce se blíží mílovými kroky a i vy si možná kladete otázku, čím letos potěšíte blízké. Nechcete-li při výběru dárků šlápnout vedle, vsaďte protentokrát na praktické vlastnosti a pořiďte ostatním něco, co budou moct využívat po celý rok. Správnou volbou je ložní povlečení, které potřebuje každý – bez výjimky. Dnes už navíc neplatí, že si luxusní textilie může dopřát jen movitější vrstva. Prozradíme vám, kde najdete výprodej skladu s povlečením všeho druhu!

Kdysi luxus, dnes běžný standard

Proč ostatním darovat ložní povlečení? Důvod je prostý, v posteli trávíme až příliš mnoho času na to, abychom mohli podceňovat význam pohodlí. Mimo to, povlečení bylo kdysi považováno za výsadu šlechticů, luxusní zboží a velmi ceněnou obchodní komoditu. Tyto doby jsou naštěstí dávno pryč a komfortní povlečení si můžeme užívat všichni.

Proč je kvalitní povlečení tak důležité?

Postel, to je oáza klidu a vstupní brána do říše snů. A skutečně nestačí jen kvalitní matrace (byť představuje naprostý základ kvalitního spaní) – bez vhodně zvoleného ložního povlečení by relaxace nemohla být tak vydatná. Proto je důležitá i svědomitá volba materiálu. K mání je bavlna, krep, flanel či satén – a všechny materiály mají specifické vlastnosti, které nemusí sednout každému.

Kde najdete slibované slevy?

Nechcete-li při výběru ložního povlečení šlápnout vedle, nastudujte před nákupem základní charakteristiku jednotlivých materiálů. Najdete ji na eshop-povleceni.cz, kde momentálně probíhá totální výprodej skladů kvalitního zboží francouzské značky Colombine. Slevám ve výši až 80 % zkrátka nejde odolat… Zmíněný prodejce je napojen na největší zásilkový obchod CEMOD a nabízí široké spektrum ložního povlečení, které je vždy skladem. Samozřejmostí je i 14ti denní lhůta pro vrácení zboží bez důvodu – nebude-li vám povlečení vyhovovat, jednoduše ho vrátíte nebo vyměníte za jiné. Tak na co ještě čekáte? Hurá na nákupy!

Publikováno: 14. 11. 2015

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: výprodej skladů povlečení | výprodej skladu s povlečením