Hledáte zkušeného a spolehlivého advokáta v Brně?

Hledáte zkušeného a spolehlivého advokáta v Brně?

Většina z nás má za to, že služby advokáta nikdy v životě potřebovat nebude. A většina z nás se samozřejmě mýlí – právo je totiž pevně spjato se vším, co děláme a v životě každého z nás nastane situace, kdy se bez kvalitního právního poradenství neobejdeme. A právě těm z vás, kteří se po zkušeném advokátovi poohlíží právě teď, bychom rádi doporučili advokátní kancelář JUDr. Yvony Malířové. Proč právě na ni? Důvodů je hned několik...

Více než 20 let zkušeností

Advokát JUDr. Malířová v Brně působí již 22 let a poskytuje služby v oblasti obchodního, občanského a rodinného práva, zastupování firem, zastupování v insolvenčním řízení, převodu nemovitého majetku, vypořádání společného jmění manželů, ale také sepisování všech druhů smluv či zakládání společností. Mezi další právní služby patří i ověřování podpisů či úschova peněz. JUDr. Malířová svou advokátní kancelář založila v roce 1992, kdy navázala na zkušenosti, které nabyla v průběhu 80. let v jedné z největších stavebních firem, které svého času v republice působily. Brněnská advokátka má bohaté zkušenosti s poskytováním právního servisu pro fyzické i právnické osoby, podnikatele a státní orgány. Je členem České advokátní komory a najdete ji v dostupném seznamu advokátů.

Individuální přístup a maximální nasazení

Potřebujete-li zkušeného a prověřeného advokáta, pak je zmíněná advokátní kancelář v Brně správnou volbou. Tým advokátů sází na individuální přístup a maximální nasazení, které vede k maximální spokojenosti klientů. Kompletní seznam nabízených služeb a kontaktní údaje najdete na webových stránkách www.malirova.cz.

Publikováno: 24. 09. 2013

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: advokát brno | advokátní kancelář brno