Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Luxusní osvětlení s tradicí

Rozhodli jste se, že si vylepšíte bydlení a pustili jste se do nákupu nového zařízení? Luxusní sedací souprava a televize o úhlopříčce nejméně jeden kilometr jsou sice důležité, ale skutečnou pozornost byste měli věnovat něčemu úplně jinému – opomíjenému a přitom velmi důležitému prvku, který má podstatný vliv na charakter celého bydlení – osvětlení. Chcete-li, aby bylo vaše bidýlko opravdu útulné, zohledněte nejen samotný vzhled svítidel, ale především intenzitu světla a typ zdroje. Pokud si dáte na výběru osvětlení záležet, proměníte i ty nejtemnější kouty na harmonická zákoutí a bude se vám bydlet tak nějak příjemněji.

KOLARZ KAAL je svítidel KRÁL

Osvětlení samozřejmě podléhá moderním trendům a pokud vám doma svítí třicet let starý lustr, pravděpodobně byste ho měli rychle poslat do věčných lovišť. Lustry do obýváku jsou vůbec nejdůležitějším zdrojem světla a často i dominantou celého interiéru. Toužíte-li po skutečně kvalitním a precizně vyrobeném kousku, určitě vás bude zajímat aktuální nabídka rakouského výrobce KOLARZ GmbH. Nic vám to neříká? Přesto se však jedná o jednoho z leaderů tohoto segmentu, který osvětlení interiéru vyrábí již 90 let. Stropní a nástěnná svítidla, ale také stojací lampy zpříjemňují domácnosti ve více než 50 zemích světa a u nás je distribuuje dceřiná společnost KOLARZ KAAL PRAGUE s.r.o.

Vyberte si z několika tisíc svítidel nebo si nechte vyrobit vlastní řešení

Aktuálně si můžete vybrat mezi 3 500 modely svítidel a osvětlení interiéru (nepřehlédněte stylové lustry do ložnice a lustry do kuchyně) i exteriéru (křišťálová venkovní svítidla skutečně nemají chybu), nebo si nechat vyrobit individuální řešení na míru. O kvalitách svítidel se můžete přesvědčit na vlastní oči v rozsáhlé galerii přímo na webu svitidla-osvetleni-kaal.cz. Nechybí zde ani spousta cenných rad ohledně výběru vhodného svítidla a instalace.