Hledáte dobrou restauraci? Zkuste tu u studentských kolejí

Hledáte dobrou restauraci? Zkuste tu u studentských kolejí

Chcete poznat novou restauraci, kde se kvalitně najíte a nebude vás to stát velké peníze? Hledejte stravovací zařízení blízko studentských kolejí. Tyto podniky jsou většinou velmi kvalitní, protože v tomto prostředí je velká konkurence a boj o strávníky – studenty. Díky tomu jsou rovněž zdejší ceny navíc přijatelnější.

Studentská restaurace – Praha 4

Mladí lidé jsou poměrně nároční strávníci. Mají rádi experimentální chutě, nepotřebují ovšem hrsti kaviáru, lanýže či porce jak pro vrabčáka. Poctivý burger s hranolky a oblohou nebo šťavnaté maso jim stačí a to nemusí stát velké peníze. Můžete si tak být jistí, že nekvalitní restaurace se v blízkosti studentských kolejí dlouho neohřeje. V okolí je tolik strávníků, že pro ně není problém dát přednost tomu nejlepšímu, a ten nejlepší nemá důvod nabízet své pokrmy za nesmyslné ceny. Jednou z lokalit, kde se soustředí studentské koleje, je pomezí pražských Kunratic a Jižního města. Restaurace Praha 4 Buddies Restaurant nabízí proto pestrý výběr svěžích pokrmů, na které nebudete dlouho čekat, vychutnáte si je a prožijete i gastronomický zážitek.

Rychlá pizza – Jižní město

Na co máte chuť? Restaurace na Praze 4 v Kunraticích nabízí celou škálu oblíbených, moderních jídel. Kvalitní pečená masa s hranolky, bramborami, bohatou oblohou a domácí tatarkou. Nebo si dejte lehčí těstoviny, vyzkoušejte dokonalé burgery anebo vás nadchne pizza Jižní město. Skvělá margarita, houbová variace, dokonalá kombinace sýrů nebo salámová. Nestíháte? Nechte si zabalit tuto čerstvou pizzu domů. Je to mnohem lepší a zdravější než mražený polotovar. Ostatně stejně tak jako zdejší burgery, jež jsou výživnější a chuťově pestřejší než klasické fastfoodové variace. Hledejte restaurace v lokalitách, kde byste je nečekali. Právě v centru studentského ruchu často naleznete skvosty gastronomie.

Publikováno: 26. 10. 2019

Kategorie: Strava

Autor: Adam