Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Ukažte nudě prostředníček a zahrajte si pořádné onlinovky!

Venku je strašná zima, kamarádi jsou zalezlí a v televizi samozřejmě nic pořádného nedávají. Takové situace důvěrně známe všichni a někteří z nás už přišli na to, jak se zabavit a nedat nudě šanci. A ti ostatní, kteří mají dlouhou chvíli, jsou tady správně. Jedním z nezábavnějších způsobů, jak strávit ospalé odpoledne, mohou být online hry, kterých je na webu habaděj. Ty mají oproti běžným „krabicovým“ hrám několik obrovských výhod. Jsou zcela zdarma a navíc je nemusíme instalovat. Ne nadarmo se jim přezdívá browser hry, tedy gamesky, které lze hrát přímo v prohlížeči. Nejsou náročné na hardware a mohou si je zahrát hráči všech generací.

Robokill2 – parádní onlinovka nejen pro milovníky robocopa

Hry online se těší neskutečné oblibě, náročnější hráči jim ovšem vyčítají až přílišnou jednoduchost. Mají pravdu, většina onlinovek vás zřejmě nebude bavit déle než pár minut. Jde tedy spíš o kratochvíli, než o plnohodnotnou „pařbu“. Naštěstí existuje i spousta výjimek, které jsou naopak velmi propracované a plně konkurují placeným hrám. Skvělým příkladem je akční záležitost Robokill 2 s přízviskem Leviathan Fire, ve které, co by obrněný robot, zatápíte vetřelcům, kteří se snaží zamořit vaši základnu. Za zabité cizáky získáváte zkušenosti, vylepšujete výzbroj a snažíte se udržet tempo s přibývajícím počtem zlounů. Robokill má velmi podařený grafický kabátek a perfektní hratelnost. Ano, HRATELNOST. To je přesně ten důvod, proč u některých onlinovek vydržíme tak dlouho a hrajeme je stále dokola.

Abychom nezapomněli – Robokill 2, ale i spoustu dalších libových her, najdete na webu plushry.sk. Stačí si vybrat oblíbenou kategorii nebo vsadit na výběr nejhranějších her. Portál je pravidelně aktualizován a vy se tak můžete těšit na další skvělé hry, které si můžete zahrát úplně zadarmo. A to jde, ne? Součástí webu je také fórum, kde si můžete vyměnit zkušenosti s dalšími hráči, nebo jen nezávazně pokecat.