Luxusní potřeby pro psy PetKit: Smart produkty, které si zamilujete

Luxusní potřeby pro psy PetKit: Smart produkty, které si zamilujete

Protože svého čtyřnohého mazlíčka milujete, je naprosto přirozené, že mu chcete dopřát to nejlepší. Pokud si navíc potrpíte na nejrůznější „vychytávky“, stoprocentně si zamilujete luxusní potřeby pro psy značky PetKit. Společnost PetKit se zabývá výrobou high-end smart produktů pro domácí mazlíčky a momentálně patří k nejvýznamnějším firmám v oboru. Hlavním charakteristickým rysem chovatelských potřeb je inovace a cílení na majitele, kteří si rádi usnadní práci. Což ostatně vystihuje i firemní slogan „Technologie, která se stará“.

Miska PetKit Fresh Metal Smart

Luxusní potřeby pro psy - Smart miska PetKit V dnešní době může být inteligentní i miska pro psa. Díky té od PetKit neuděláte v krmném plánu jedinou chybu. Miska disponuje integrovanou váhou, takže vždy přesně odvážíte optimální dávku krmiva – a data si navíc zaznamenáte do aplikace v telefonu. Propracovaná miska je vyrobena z kvalitního materiálu, má vyměnitelný vnitřek z nerezové oceli pro jednoduché umytí a pogumovanou vrstvu zabraňující vysypání granulí či rozlití vody.

Dávkovač vody PetKit Eversweet

Dávkovač vody pro psa Pitný režim není důležitý jen pro lidi, ale také pro psy. Ale jak zajistit, aby měl váš chlupatý přítel dostatek vody, i když máte zrovna přesčas v práci? Můžete mu vodu napustit do velké misky, jejíž obsah však může zvíře rozlít. S chytrým dávkovačem vody Eversweet je to jednodušší – bude mít vždy čerstvou vodu a ještě se u pití pobaví. Dávkovač má ultratichý chod, jednoduše se plní a indikuje aktuální stav vody. Tím však výčet funkcí nekončí. Zařízení vodu ionizuje a čistí – odstraňuje z ní nečistoty, chlupy, zápach i těžké kovy. Jedno je jisté, váš mazlík bude mít zdravou a čistou vodu, kdykoliv se mu zamane.

Dávkovač krmiva PetKit Fresh Element

Luxusní potřeby pro psy - dávkovač krmiva pro psy K populárním chytrým produktům patří také dávkovač krmiva PetKit Fresh Element. V luxusně zpracovaném boxu se skrývá mechanismus, který vám umožní naprosto přesné dodržení krmného plánu, a to i na dálku. S dávkovačem snadno naplánujete rozestupy mezi jednotlivými dávkami a v případě potřeby dohlédnete na dietní režim psa. Stav krmiva budete mít vždy pod kontrolou, a aby toho nebylo málo, zařízení disponuje dvoufázovým systémem pro ochranu před vlhkem a kontaminací. Pokud se vám luxusní potřeby pro psy značky PetKit líbí, přečtěte si o nich na reedog.cz, kde si je můžete zakoupit za výhodné ceny. Smart příslušenství vám ušetří čas i starosti!