Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

S čím vším vám pomůže brněnský servis notebooků FopaNET?

Najít servis notebooků a počítačů není problém snad v žádném větším městě. Objevit ovšem takový, kde vám pomohou rychle a za slušnou cenu, už může být oříšek. Jestliže pátráte po takovém servisu v Brně, můžeme jen doporučit servis FopaNET.

Pod názvem FopaNET opravuje počítače a notebooky již dlouhá léta Martin Podloucký. Jeho Brno servis ntb sídlí v provozovně na Hybešově ulici nedaleko brněnského hlavního nádraží. Každý všední den se tam můžete stavit od 8 do 17 hodin, ve středu od 10 do 17 a v pátek od 8 do 15.

Do servisu se chodí s hardwarovými i softwarovými potížemi

Někteří zákazníci přijdou s konkrétním problémem. Přesně vědí, že mají rozbité panty u notebooku, nefunguje jim napájecí konektor apod. Přijít však můžete i tehdy, když přesně nevíte, v čem je potíž. Základem opravy je totiž diagnostika, podle které se stanoví i cena. Předem budete vědět, na kolik oprava vyjde, a jestli se vám tedy vyplatí.

Častou potíží, s níž zákazníci rovněž přicházejí, je zavirovaný počítač. Vyskakují jim nežádoucí okna, počítač je pomalý. V tomto případě typicky stačí přeinstalovat operační systém, což není složitý zásah a svůj notebook dostanete zpět ještě téhož dne.

Opravy jsou velmi rychlé

Nikdo nechce být dlouho bez notebooku a v servisu FopaNET je na to brán zřetel. Většina oprav je provedena v rámci jednoho pracovního dne. Výjimkou jsou případy, kdy je třeba objednat nějaké nestandardní náhradní díly.

Jestli tedy váš notebook není ve 100% stavu, na nic nečekejte a vydejte se do servisu třeba ještě dnes. Brzy ho budete mít zpět v plné formě.

Do servisu se nechodí jen s nefunkčními notebooky

Brno servis notebooku-Fopanet.cz je vyhledáván i těmi, kdo chtějí v notebooku vyměnit nějaký hardware. V servisu jim odborně vymění grafickou kartu za lepší nebo navýší paměť RAM. Určitě se sem stavte v případě, že jste svůj notebook ještě nikdy nečistili od prachu. Trochu péče by si zasloužil. V servise ho odborně vyčistí a pak vám poběží rychleji.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *