Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Technika

S čím vším vám pomůže brněnský servis notebooků FopaNET?

Najít servis notebooků a počítačů není problém snad v žádném větším městě. Objevit ovšem takový, kde vám pomohou rychle a za slušnou cenu, už může být oříšek. Jestliže pátráte po takovém servisu v Brně, můžeme jen doporučit servis FopaNET.

Pod názvem FopaNET opravuje počítače a notebooky již dlouhá léta Martin Podloucký. Jeho Brno servis ntb sídlí v provozovně na Hybešově ulici nedaleko brněnského hlavního nádraží. Každý všední den se tam můžete stavit od 8 do 17 hodin, ve středu od 10 do 17 a v pátek od 8 do 15.

Do servisu se chodí s hardwarovými i softwarovými potížemi

Někteří zákazníci přijdou s konkrétním problémem. Přesně vědí, že mají rozbité panty u notebooku, nefunguje jim napájecí konektor apod. Přijít však můžete i tehdy, když přesně nevíte, v čem je potíž. Základem opravy je totiž diagnostika, podle které se stanoví i cena. Předem budete vědět, na kolik oprava vyjde, a jestli se vám tedy vyplatí.

Častou potíží, s níž zákazníci rovněž přicházejí, je zavirovaný počítač. Vyskakují jim nežádoucí okna, počítač je pomalý. V tomto případě typicky stačí přeinstalovat operační systém, což není složitý zásah a svůj notebook dostanete zpět ještě téhož dne.

Opravy jsou velmi rychlé

Nikdo nechce být dlouho bez notebooku a v servisu FopaNET je na to brán zřetel. Většina oprav je provedena v rámci jednoho pracovního dne. Výjimkou jsou případy, kdy je třeba objednat nějaké nestandardní náhradní díly.

Jestli tedy váš notebook není ve 100% stavu, na nic nečekejte a vydejte se do servisu třeba ještě dnes. Brzy ho budete mít zpět v plné formě.

Do servisu se nechodí jen s nefunkčními notebooky

Brno servis notebooku-Fopanet.cz je vyhledáván i těmi, kdo chtějí v notebooku vyměnit nějaký hardware. V servisu jim odborně vymění grafickou kartu za lepší nebo navýší paměť RAM. Určitě se sem stavte v případě, že jste svůj notebook ještě nikdy nečistili od prachu. Trochu péče by si zasloužil. V servise ho odborně vyčistí a pak vám poběží rychleji.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *