Odšťavňovače pro gastronomii a další vybavení, které nesmí chybět ve Vaší provozovně

Klíčem k úspěchu je investice do profesionálních odšťavňovačů pro gastronomii a dalšího inovativního vybavení. Pokud chcete, aby Váš podnik fungoval co nejlépe, vyplatí se vsadit na spolehlivé vybavení, které usnadní každodenní práci celého personálu.

Odšťavňovače pro gastronomii jsou moderní kuchyňské spotřebiče, které umožňují připravit lahodné a zdravé šťávy, smoothies a dokonce i nápoje, které jistě osloví Vaše zákazníky. Skvěle se hodí i pro zpracování tvrdšího ovoce či zeleniny, jsou spolehlivé a velmi účinné.

Který palačinkovač bude nejlepší?

Gastronomický palačinkovač umožňuje připravit palačinky s dokonalou konzistencí, které jsou vždy křupavé a lahodné. Při rozhodování, který model si koupit, je třeba se zaměřit průměr varné desky, počet pečicích polí, materiály, z nichž je palačinkovač vyroben, rozsah regulace teploty a samozřejmě celkový výkon přístroje. Na trhu najdete automatické, plynové a elektrické palačinkovače. Výběr správného produktu závisí na individuálních potřebách každého zákazníka.

Vyberte značky Hendi! Zmrzlinovače a další spotřebiče

Společnost Hendi působí na trhu již několik desetiletí a nabízí svým zákazníkům ta nejlepší řešení v oblasti gastronomie. Specializuje se na výrobu vybavení, příslušenství, nábytku a pomůcek pro profesionální gastronomii. Spolehlivá, inovativní a moderní - taková je společnost Hendi! Zmrzlinovač je jedním ze spotřebičů, které tato značka nabízí. Výrobek je k dispozici v mnoha variantách, takže jistě splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů.

Zmrzlinovače umožňují rychlou přípravu osvěžujících zmrzlin, sorbetů a mražených jogurtů. Zařízení se používá velmi jednoduše a snadno se udržuje v čistotě.

Ruční mixéry pro gastronomii - ideální způsob přípravy těsta

Dalším nepostradatelným výrobkem jsou ruční mixéry pro gastronomii. Tento přístroj lze nalézt nejen v profesionálních stravovacích zařízeních, ale také v domácnostech. Umožňuje důkladné promíchání všech ingrediencí, čímž vzniká směs s dokonalou konzistencí. Ruční mixéry pro gastronomii umožňují rychlé a důkladné míchání a šlehání potravin. Jsou k dispozici v mnoha variantách.

Který topinkovač zvolit?

Při výběru topinkovače pro gastronomii je stejně jako u palačinkovačů klíčové definovat svá očekávání a potřeby ještě předtím, než se rozhodnete pro konkrétní model. Doporučujeme věnovat pozornost době ohřevu spotřebiče (zejména pokud budete připravovat pokrm ve větším měřítku) a velikosti zařízení. Klasické topinkovače, které má doma jistě každý, umožňují připravit maximálně dva toasty najednou. V případě profesionálních cateringových topinkovačů nabízejí některé modely přípravu až 6 topinek, z nichž všechny budou dokonale opečené a křupavé. Většina spotřebičů je vybavena regulací doby opékání, která umožňuje kontrolu nad ohřevem.

Vaflovače pro gastronomii - připravte si dokonalé vafle během několika minut!

Posledním spotřebičem, který bychom Vám v tomto článku rádi představili, jsou vaflovače pro gastronomii. Při rozhodování o koupi vaflovače je důležité zvážit, kolik vaflí budete chtít připravit najednou a zda je vybraný model vybaven odnímatelným žlábkem, který je umístěn kolem desky a umožňuje rychle a efektivně odebrat zbytek těsta. Tím zajistíte maximální čistotu!

Publikováno: 20. 12. 2023

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Lenka Mrázková