Luxusní toaletní papír - originálnější vánoční dárek byste jen těžko pohledali

Luxusní toaletní papír - originálnější vánoční dárek byste jen těžko pohledali

Chcete-li uniknout předvánoční vřavě v nákupních centrech, raději si naplánujte nákupy na nejbližší možný termín. I tak se ovšem připravte na několik hodin pěší túry po předražených prodejnách, spoustu neochotných prodavačů a podobně naštvaných lidí a zkrátka všechny ty drobné „radosti“, které k předvánočním nákupům patří. Nebylo by příjemnější strávit nakupování v pohodlném křesle, mít přístup k většímu sortimentu a ve finále navíc ušetřit? Jistě, že bylo a díky internetu si můžete podobné nákupy užít i vy! Dejte vale tlačenicím a vydejte se do světa virtuálních regálů. A protože všichni toužíme obdarovat své blízké netradičními dárky, vydali jsme se do Dárkyly.

Více než 40.000 dárků skladem, ale který si vybrat?

V internetovém obchod darkyla.cz samozřejmě najdete i spoustu elegantních a praktických věcí, ovšem originální dárky představují vrchol kreativity. Darujte svému partnerovi dárek, na který nenarazí na každém rohu a úspěch máte zaručen. Mezi opravdu specifické dárky patří luxusní toaletní papíry. Nač ty pochybnosti? Tam, kam i pan král chodí sám, musíme sem tam všichni. A není jediný důvod, proč si tuto pravidelnou seanci na záchodě nezpříjemnit toaleťákem.

Už jste někdy někomu věnovali luxusní toaletní papír?

Zajímá vás, jak takový luxusní toaletní papír vypadá? Tento parfémovaný třívrstvý doplněk na toaletu je na darkyla.cz mání v nejrůznějších barevných variantách – v růžové pro holky, černočerné pro drsňáky. Bystré hlavy si mohou objednat papír potištěný populární hrou sudoku a zkrátit si tak čas čekáním na...Tím ovšem výběr nekončí. Mezi nejoriginálnější kousky už tak originálních dárků patří fluorescenční toaleťáček, který ve tmě příjemně svítí. S takovým se už nikdy nedostanete do situace, kdy vám na toaletě praskne žárovka a vy si nebudete moct...Vrchol originality pak zastupují toaletní papíry s potiskem bankovek. Jak by se vám líbilo vytřít...někomu na Vánoce zrak rolí stodolarových bankovek? Na takový vánoční dárek určitě nikdo nezapomene...

Publikováno: 06. 11. 2012

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: originální dárky | vánoce | vánoční dárky