Proměňte své bydlení na opravdový domov. Který nábytek by měl přijít na řadu jako první?

Proměňte své bydlení na opravdový domov. Který nábytek by měl přijít na řadu jako první?

Chcete, aby se váš byt či dům stal opravdovým domovem, ve kterém se cítíte útulně? V tom případě nepodceňujte výběr nábytku, který má na celkové atmosféře lví podíl. Pořiďte si stylové a kvalitní zařízení, které odpovídá vašemu vkusu a zároveň vám poskytne dostatečný komfort. Pokud vám váš stávající nábytek nevyhovuje, vyměňte ho za jiný! A na co byste se měli zaměřit jako první?

Pohodové posezení v kuchyni

Začněte v kuchyni, neboť právě zde trávíte v průběhu dne spoustu času. Možná by nebyly od věci nové jídelní židle. Dopřejte si takové, které vám poskytnou pohodlí a navíc vhodně doplní ostatní interiérové prvky. Potrpíte-li si na nejnovější trendy, vsaďte na jídelní židle s polstrováním z ekokůže a konstrukcí z chromované oceli. Do moderní kuchyně skvěle zapadnou a navíc se velmi dobře udržují. A nezapomeňte ani na barovou židli, která celkový dojem z nově zařízení kuchyně maximálně umocní. kožená jídelní židle

Obývací pokoj jako lusk

A když už jsme u posezení, neméně času trávíte v obývacím pokoji. Pošlete do zaslouženého důchodu stávající sedačku a začněte si užívat komfort nové pohovky. Vyberte si takovou, která bude interiéru dominovat a dodá mu dynamiku. Volba materiálu je otázkou priorit. Kůže evokuje luxus, snadno se udržuje, ale na druhou stranu je dražší než textilní čalounění. Záleží na tom, kolik jste ochotni investovat a zda je vám ten či onen materiál příjemný. rohova-sedaci-souprava-baden Stěžejním prvkem obývacího pokoje není jen pohovka, ale také obývací stěna. Měla by být praktická a poskytovat dostatek prostoru pro televizor, knihy a další věci. Dejte si záležet na tom, aby korespondovala se sedačkou a vytvořila s ní harmonický celek.

Tip na super nákup

A kde se po novém nábytku poohlédnout? Nedělejte kompromisy vůči kvalitě a prozkoumejte aktuální nabídku společnosti Lumax nábytek. Známý internetový prodejce nabízí nábytek a od A do Z za velmi pěkné ceny, často s neodolatelnou slevou. Najdete ho na www.lumax-nabytek.cz.

Publikováno: 10. 09. 2014

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: jak zařídit bydlení