Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Máte děravou střechu?

Vaše střecha již leccos pamatuje a zdá se, že přes ní zatéká? Přišel čas shodit starou sřešní krytinu a položit zbrusu novou. Otázkou však je, kterou krytinu vybrat. Nedělejte kompromisy, střecha je dlouhodobá investice a pokud si vyberete správně, nebudete muset řešit novou střechu několik dalších desítek let. Vyberte si tradiční střešní tašky Mediterran a budete velmi spokojeni. Zajímá vás, v čem je střešní krytina Mediterran tak výjimečná a proč byste si měli zvolit zrovna ji?

 

Střešní krytina Mediterran v sobě spojuje dlouholetou tradici společnosti a moderní technologie, které splňují náročné požadavky široké klientely. Střešní tašky Mediterran splňují technickou normu STN 490 a řadí se mezi nejlepší střešní krytiny na trhu. V současné době je v nabídce Mediterran pět základních tipů tašek. Jsou to krytiny Standard, Coppo, Danubia, Rundo a Zenit.

 

Díky přidané zoxidované barvě na povrchu tašek, je zabráněno negativním vlivům prostředí, které mohou způsobit předčasné chátrání krytiny. Firma poskytuje třicetiletou záruku na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzrornost. Díky téměř nenarušenému povrchu je nepravděpodobné, že se na taškách budou usazvoat mechy, jako na jiných střešních krytinách. Údržba tašek Mediterran je tak minimální.Vzhledem k tomu, že jsou tašky barevné v celém svém průřezu, nezmění se v průběhu let barva střechy.

 

Střešní tašky Mediterran jsou z betonu, materiáu, který se těší oblibě již několik tisíc let. Spolehněte se i vy na dlouholetou tradici tohoto materiálu a vsaďte na kvalitu tašek Mediterran. S vaší střechou budete navýsost spokojeni. Ceník střešní krytiny Mediterran naleznete na domovském webu mediterrancz.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *