Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

Email marketing není spamování. Využívejte newslettery mnohem efektivněji!

Jaký je váš názor na newslettery plné informací, které vás vůbec nezajímají? Ignorujete je, nečtete je a pokud se ve vaší mailové schránce objevují až příliš často, pravděpodobně se od odběru odhlásíte. A přesně to samé dělají také vaši zákazníci, kteří si původně mysleli, že jim odběr novinek přinese užitek. Pokud jste nabyli dojmu, že email marketing není to pravé ořechové, zřejmě jste k němu přistupovali nesprávným způsobem. Rozesílání newsletterů totiž patří k nejefektivnějším marketingovým nástrojům, ale jen za předpokladu správného nastavení. Je mnohem levnější než drtivá většina ostatních forem propagace a klíčem k úspěchu není kvantita, ale kvalita.

Newsletter, který není nastaven pro cílovou skupinu, se nejen míjí účinkem, ale v horším případě může stávajícího zákazníka od příštího nákupu odradit. Dokážete-li ho zaujmout, naopak projeví zájem o vaše služby i v budoucnu. A o to přece jde, nebo ne?

Email marketing může být velmi silná zbraň a záleží na tom, komu ji svěříte do rukou. Nezáživné newslettery končí ve spamu a s nimi i vynaložené náklady. Přestaňte proto hledět na množství rozeslaných mailů a zaměřte se na jejich obsah. Personifikujte a vaše budoucí kampaně budou mnohem úspěšnější než předchozí. Přesuňme se však od teorie k praxi. Chcete-li sklidit kýžené ovoce, neobejdete se bez sofistikovaného nástroje. Takového, který umí efektivitu rozesílání newsletterů vyhodnotit a poskytne vám adekvátní zpětnou vazbu.

Pomocnou ruku vám podá systém CentralNews, který využívají i velcí hráči jako je TESCOMA a další giganti. Hlavní devizou systému je množství užitečných funkcí, díky kterým lze jednoduše sledovat chování uživatelů. Ze statistik se dozvíte, kolik e-mailů (ne)bylo doručeno (a z jakého důvodu), ale také počet prokliků, dobu strávenou čtením mailu a další informace, díky kterým budete moct naplánovat další kroky.

Emailing má slibnou budoucnost a za pomocí nástrojů jako je CentralNews využijete jeho potenciál a ušetříte spoustu peněz. Průzkumy potvrdily, že cílené maily osloví obrovské množství zákazníků a budete-li k jejich přípravě využívat inteligentní systémy, nemusíte si s návratností investice lámat hlavu. CentralNews dává rozesílání novinek nový rozměr a vyvarujete se díky němu spamování, které v žádném případě není podstatou emailngu. Zajímá vás více? Přečtěte si o službě na www.centralnews.cz a rozjeďte svůj byznys na plno.