Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Mobilní dům poslouží i k trvalému bydlení

Sníte o vlastním domku, ale nemáte k dispozici dostatek finančních prostředků potřebných na výstavbu nebo koupi klasické stavby? Nic není ztraceno, i vy můžete bydlet podle svých představ a to mnohem rychleji, než jste si možná doposud mysleli. Sáhněte po řešení, které je v posledních letech stále oblíbenější – po celoročním mobilheimu. Ještě jste o něm neslyšeli? Inu dobrá, pohodlně se usaďte…

Chata, kancelář, ale také plnohodnotné bydlení

Mobilheimy neboli mobilní domy nejsou horkou novinkou a zrodily se před více jak čtyřiceti lety v USA. Svou konstrukcí vychází z karavanů a jak už sám název napovídá, jsou mobilní. Hotové stavby lze dopravit na jakékoliv místo a okamžitě se v nich zabydlet. Nejčastěji se využívají jako rekreační objekty či kanceláře, ale staří pár drobných úprava voilá – na světě je plnohodnotné bydlení, které na první pohled vypadá jako klasická stavby.

Mobilní domy jsou k vidění i v řadě západoevropských zemí, nejčastěji ve Francii, v Belgii a Velké Británii. Na oblibě však získávají i u nás, protože jsou cenově dostupné a k jejich umístění na pozemku navíc není zapotřebí stavební povolení. Vás by však měly zajímat mobilní domy celoroční, které jsou přizpůsobeny pro nepřetržitý pobyt.

Celoroční mobilní domy jsou opatřeny kvalitní izolací vnějších stěn a střechy a energetickou nenáročnost se starají také plastová okna s dvojskly. Mobilheimy se standardně dodávají s kompletními rozvody vody, elektřiny a vytápění a na základě požadavků také s vybavením a spotřebiči. Jak jsme již zmínili výše – stačí se nastěhovat a můžete bydlet.

Hypotéka ne, úvěr ano

Jedinou nevýhodou mobilního domu je skutečnost, že se z legislativního hlediska nejedná o nemovitost (jde o domy bez stavebního povolení) a nelze ho financovat hypotékou. Prodejci však přesto nabízí výhodné financování prostřednictvím klasického úvěru a s akontací již od 10 %. Jedním z nich je i Mobilheim Plzeň, dodavatel nových i zánovních mobilheimů, která na trhu působí od roku 2005.

Luxusní mobilní domy za neodolatelnou cenu

Mobilheim Plnzeň dodává zateplené mobilní domy do celé České republiky a nabízí mnoho variant v širokém cenovém rozpětí. Prohlédnout si je můžete na www.mobilheim-plnzen.cz a některé z nabízeným mobilních domů nerozeznáte od běžných staveb. Máte-li ohledně mobilheimu jakékoliv dotazy, nebojte se prodejce zeptat. Rád vám poradí a doporučí vhodnou variantu, která bude maximálně vyhovovat vašim představám.