Nebojte se topení plynem. Víme, jak najít nejlepšího dodavatele!

Nebojte se topení plynem. Víme, jak najít nejlepšího dodavatele!

Hledáte důvody pro topení plynem? Pokud jste doposud topili tuhými palivy, protože máte strach z vysoké ceny plynu, zavřete na chvíli oči. Představte si, že příští topná sezóna proběhne úplně jinak, než jak jste doposud zvyklí. Už žádné sklízení uhlí nebo dřeva, žádné přikládání do kotle a riziko vyhasnutí v tu nejnevhodnější dobu. Obsluha plynového kotle je mnohem komfortnější a to samé platí i regulaci tepla. Vytopit tuhými palivy dům na požadovanou teplotu může být obtížné, ale s plynem dosáhnete tepelné pohody mnohem snadněji. K tomu přičtěte šetrnost vůči životnímu prostředí a máte jasno. Ale co s vyšší cenou? Odpověď najdete v následujících řádcích.

Nízká cena plynu je důležitá, ale roli hrají i jiné faktory

Vytopit průměrně velký rodinný dům plynem je samozřejmě dražší než tuhými palivy. Přesto existuje způsob, jak ušetřit tisíce ročně. Stačí změnit dodavatele plynu a odebírat levný plyn. Prvním krokem je zmapování trhu a hledání nejlepší nabídky. Nezapomeňte však na to, že nejlevnější sazby nejsou jediným důležitým kritériem. Uvědomte si, že s dodavatelem budete v kontaktu po mnoho budoucích let, a proto je podstatný i jeho přístup k zákazníkům a firemní kultura. Snažte se o optimální kompromis – výhodná cena plynu za m3 a profesionální služby.

Levný plyn od solidní společnosti

Nechcete-li ztrácet čas hledáním, obraťte se na licencovaného dodavatele Enra Services s.r.o. Dlouhodobě patří k nejlevnějším na trhu a zároveň nabízí množství atraktivních benefitů. Nabízí tarify pro domácnosti, firmy i úřady a díky nízkým provozním nákladům může ceny držet tak nízko, jak je to jen možné. Přesnou cenu vám obratem vypočítá tato kalkulačka plynu. Změna dodavatele plynu je snadná, s jednotlivými administrativními kroky vám pomohou zkušení pracovníci. Chcete-li se o společnosti Enra Services dozvědět více, pokračujte na www.enra.cz. Na webu najdete aktuální ceny plynu a veškeré důležité informace, které by vás mohly zajímat.

Publikováno: 26. 04. 2016

Kategorie: Energie

Autor: Adam

Tagy: cena plynu za m3 | kalkulačka plynu | levný plyn | změna dodavatele plynu