Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Energie

Nebojte se topení plynem. Víme, jak najít nejlepšího dodavatele!

Hledáte důvody pro topení plynem? Pokud jste doposud topili tuhými palivy, protože máte strach z vysoké ceny plynu, zavřete na chvíli oči. Představte si, že příští topná sezóna proběhne úplně jinak, než jak jste doposud zvyklí. Už žádné sklízení uhlí nebo dřeva, žádné přikládání do kotle a riziko vyhasnutí v tu nejnevhodnější dobu. Obsluha plynového kotle je mnohem komfortnější a to samé platí i regulaci tepla. Vytopit tuhými palivy dům na požadovanou teplotu může být obtížné, ale s plynem dosáhnete tepelné pohody mnohem snadněji. K tomu přičtěte šetrnost vůči životnímu prostředí a máte jasno. Ale co s vyšší cenou? Odpověď najdete v následujících řádcích.

Nízká cena plynu je důležitá, ale roli hrají i jiné faktory

Vytopit průměrně velký rodinný dům plynem je samozřejmě dražší než tuhými palivy. Přesto existuje způsob, jak ušetřit tisíce ročně. Stačí změnit dodavatele plynu a odebírat levný plyn. Prvním krokem je zmapování trhu a hledání nejlepší nabídky. Nezapomeňte však na to, že nejlevnější sazby nejsou jediným důležitým kritériem. Uvědomte si, že s dodavatelem budete v kontaktu po mnoho budoucích let, a proto je podstatný i jeho přístup k zákazníkům a firemní kultura. Snažte se o optimální kompromis – výhodná cena plynu za m3 a profesionální služby.

Levný plyn od solidní společnosti

Nechcete-li ztrácet čas hledáním, obraťte se na licencovaného dodavatele Enra Services s.r.o. Dlouhodobě patří k nejlevnějším na trhu a zároveň nabízí množství atraktivních benefitů. Nabízí tarify pro domácnosti, firmy i úřady a díky nízkým provozním nákladům může ceny držet tak nízko, jak je to jen možné. Přesnou cenu vám obratem vypočítá tato kalkulačka plynu.

Změna dodavatele plynu je snadná, s jednotlivými administrativními kroky vám pomohou zkušení pracovníci. Chcete-li se o společnosti Enra Services dozvědět více, pokračujte na www.enra.cz. Na webu najdete aktuální ceny plynu a veškeré důležité informace, které by vás mohly zajímat.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • U nás doma se třeba topí dvěma způsoby, plynem i dřevem v krbu, ale krb je v podstatě jen na efekt a na zpříjemnění večerní atmosféry než, že by jsme s ním vyloženě vytápěli každou cimru. Takže za paletu dřeva necháváme opravdu pomíjivou částku něco kolem 1700,- Kč, oproti tomu teda za plyn necháváme kolem 54000,- Kč což už je až habaděj, nicméně musím říct, že tahle částka už je podstatně nižší než co jsme platívali v dřívějšku před změnou na comfort energy. To jsme klidně za rok dali i 60000,- za celej barák a vše je to při téměř stejné spotřebě, takže hledat úspornějšího dodavatele se ve finále může dost dobře vrátit.