Tandemový seskok padákem (Kunovice): Skočte si s profesionálním instruktorem z výšky 4 km

Tandemový seskok padákem (Kunovice): Skočte si s profesionálním instruktorem z výšky 4 km

Čeká vás další nudný víkend strávený před televizní obrazovkou? Možná by to chtělo malou změnu. Co byste řekli na nevšední zážitek plný adrenalinu? Překonejte svůj strach a užijte si volný pád z letadla! To vše bez jakékoli předchozí přípravy – v rámci tandemového seskoku padákem zažijete naprosto nepopsatelný pocit, a přesto budete v naprostém bezpečí. O to se už postará profesionální instruktor, ke kterému budete napevno připevněni. Zajímají vás podrobnosti? Máte je mít! Tandemové seskoky s padákem sice nabízí kde kdo, ale pokud preferujete osobní přístup a spoustu zajímavých bonusů, doporučujeme firmu Funtandem. Její majitel Radek Šíma reprezentuje Českou republiku v parašutismu a během 19 let absolvoval více než 7000 seskoků.

Kde si můžete skočit?

Tandemové seskoky probíhají v Kunovicích, Olomouci, Příbrami, Mostě a Hradci Králové. Jsou určeny pro dospělé i děti od osmi let. Horní věková hranice nepředstavuje žádný limit, jediné omezení je váha nad 115 kg. Veškeré vybavení vám bude zapůjčeno na místě, s sebou si vezměte pouze sportovní obuv.

Proč se vydat do Kunovic?

Mezi nejoblíbenější lokality patří tandemový seskok Kunovice, které nabízí ideální zázemí. Chcete-li si vyzkoušet volný pád z výšky 4 km a kochat se pohledem na malebnou krajinu, není co řešit. Výlet můžete spojit také s koupáním v jezeře, které se nachází poblíž letiště, případně výletem na kole po zdejších cyklostezkách. Za zmínku stojí také návštěva hradu Buchlov či leteckého muzea.

Darujte svým blízkým dárkový poukaz

Funtandem nabízí dárkové poukazy, které si můžete objednat online na www.funtandem.cz. Platnost poukazu je dva roky a lze je použít kdykoliv během seskokové sezóny (od dubna do konce října) po dobu dvou let. Máte-li ve svém okolí někoho, kdo po adrenalinovém zážitku prahne podobně jako vy, udělejte mu radost. Co dodat závěrem? Tandemový seskok je bezpečný způsob, jak si připomenout, že jste stále naživu. Budete na něj vzpomínat ještě hodně dlouho, třeba při sledování DVD záznamu, který obdržíte po seskoku. Další informace najdete na výše uvedeném webu.

Publikováno: 20. 02. 2015

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam

Tagy: tandemový seskok kunovice | tandemový seskok padákem