Reklama

Stříbrné mince

Uložte své peníze někam, kde to má smysl. Investujte do stříbra.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zahrada

Nechte Husqvarnu, aby se postarala o vaši zahradu. Nebudete litovat!

Předtím, než vaši přátelé pochválí vaše stylově zařízené bydlení, spočine jejich zrak na exteriéru. Vaše zahrada dělá na ostatní první dojem a nechcete-li, aby byl negativní, měli byste se postarat o to, aby vypadala jako ze škatulky. Toho však nedosáhnete bez kvalitních pomocníků, kteří vám rutinní práci na zahrádce usnadní. A proč troškařit, když můžete zvolit značku, která existuje téměř 400 let? Prozradíme vám, proč zahradní technika Husqvarna právem patří k celosvětové špičce.

Nevyhazujte peníze za nekvalitní techniku

Kdo šetří, má za tři, nicméně v případě zahradních strojů to tak úplně neplatí. Můžete navštívit hobby market a pořídit si novou sekačku, motorovou pilu nebo křovinořez levněji. Počítejte však s tím, že budete nákup kvůli mrzké kvalitě „no name“ techniky pravidelně opakovat. Mezi další argumenty, který hovoří pro Husqvarnu, je vysoká míra bezpečnosti, nespočet technických inovací, bezkonkurenční výkon a odolnost.

Požádejte o pomoc autorizovaného prodejce, se kterým spolupracuje i Pražský hrad

Ať už máte spadeno na novou sekačku, kultivátor, foukač listí nebo třeba traktor, obraťte se na některého z autorizovaných prodejců, který vám nabídne nadstandardní servis. Třeba na Jiřího Křapáčka, který provozuje prodejnu v Průhonicích a nedávno rozšířil své servisní centrum. Mezi jeho dlouhodobé klienty patří i Pražský hrad.

Proč vážit cestu do prodejny, když si můžete technika pozvat domů?

Spolupráce s odborníky se vyplatí, protože vám poradí a postarají se o záruční i pozáruční servis. A co víc, nyní můžete využít službu „Husqvarna do domu“, kdy vám technik dopraví vybranou techniku až na místo. Budete mít jistotu, že se během přepravy zásilkovou službou nepoškodí a navíc vás vyškolený pracovník seznámí s obsluhou a údržbou.

Autorizovaný prodejce Jiří Křapáček zajišťuje i další zajímavé služby, které vám běžní přeprodejci zboží nenabídnou. Rozhodnete-li se pro stále populárnější automatickou sekačku, získáte zdarma konzultaci přímo u vás doma, kde technik vyhodnotí prostředí a doporučí vám vhodný model. V průběhu zimy jistě rádi využijete možnost uskladnění v servise, kde se sekačce dostane náležité péče – výměnou nožů počínaje, instalací nového programu konče.

Na aktuální nabídku zahradní techniky Husqvarna se můžete podívat třeba hned. Najdete ji na www.krapacek.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *