Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Nejkvalitnější vinotéky na trhu aneb Lahodné víno si zaslouží ideální podmínky

Považujete se za opravdové milovníky vína? Záleží vám na tom, jaké konkrétní víno pijete a dokážete ocenit i ty nejjemnější chuťové odstíny? Pak jste určitě nejednou přemýšleli o tom, jak byste měli doma víno skladovat. Nejlepší je mít vinotéku. Ta by žádnému gurmánovi neměla chybět.

Nejlepší způsob skladování vína: Vinotéka!

Víno se má uchovávat v chladu. Obyčejná lednička na to ale nestačí! Ta je určená ke skladování potravin. Víno je mnohem náročnější, potřebuje konkrétní teplotu, aby se nekazilo a aby chutnalo tak, jak má. A právě to dokáže domácí vinotéka.

Kvalitní vinotéky bývají rozděleny na zóny. Každé zóně pak jde nastavit jiná teplota chlazení, proto můžete mít různé druhy vína připravené ke konzumaci vždy v ideální teplotě.

Jakou vinotéku vybrat?

Než začnete vinotéku vybírat, ujasněte si, jak by měla být velká – co do rozměru i do kapacity. Popřemýšlejte také o typu chlazení. Ty existují dva: termočlánkové a kompresorové. Termočlánkové vinotéky udělají dobrý první dojem, protože mají nižší pořizovací cenu, vzhledem k vyšší spotřebě je ale jejich provoz nákladnější, a tak se nakonec nemusejí vyplatit. Investujte raději to kompresorové vinotéky.

Test vinoték ukázal, že ty nejlepší vinotéky jsou od značek Dunavox a Liebherr. Test probíhal v Německu a byl velmi přísný, řada elektrospotřebičů od jiných značek jím neprošla.

V Evropě patří k nejrozšířenějším vinotéky Dunavox. Firma se specializuje právě na vinotéky, proto jsou její produkty kvalitní a neustále se přizpůsobují trendům a potřebám zákazníků. Kvalitu zaručují rovněž vinotéky Liebherr. Tuto značku určitě znáte, je světovou špičkou mezi chladničkami.

Vinotéka je pro milovníky vína užitečná věc. Vyberte si pro sebe tu pravou a užijte si krásné chvíle s blízkými a s tím nejchutnějším vínem.

Závěrečné hodnocení
  • Design
  • Kvalita provedení
  • Funkčnost
  • Cena
  • Energetická náročnost
4.6

Resumé

Vinotéky značek Dunavoxx a Liebherr patří k absolutní špičce. Vyšší pořizovací cena je plně vyvážena kvalitou provedení a funkčností. Zakoupíte je u specializovaného prodejce na www.chladnickanavino.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *