Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Chcete mít úspěšný web? Najměte si specialistu na online marketing!

Internet vám může otevřít bránu do světa opravdového byznysu. Díky internetovým stránkám oslovíte klienty, kteří by se k vašim službám/produktům jinak nedostali. Jenomže k tomu vede poměrně trnitá cesta a vy ji jen těžko zdoláte sami, bez předchozích zkušeností. Naštěstí si můžete najmout specialistu na internetový marketing. SEO konzultant a web developer Ing. Ivo Pačinek o tom ví své. V oboru se pohybuje přes 10 let a má za sebou nespočet úspěšných projektů. Jak spolupráce s odborníkem probíhá a proč byste si ho měli najmout i vy?

Pokud webové stránky nemáte, budete se muset rozhodnout, zda investujete do profesionálního řešení. Právě to je totiž předpokladem rychlé návratnosti a budoucí prosperity. Buďme však konkrétní. Co pro vás může udělat Ing. Ivo Pačinek?

Ing. Ivo Pačinek provádí analýzu potřeb klientů, což spousta webdeveloperů – freenlancerů i agentur podceňuje. Následuje konzultace, v rámci které vám prozradí optimální postup s ohlede na vaše individuální potřeby. Poradí vám i s výběrem internetové adresy a následně vytvoří web se všemi předpoklady pro úspěšné fungování na trhu.

Pokud jste Ostravy, bude vás zajímat tvorba webových stránek Ostrava. Klienty z Brna a okolí zase tvorba webových stránek Brno. Ing. Ivo Pačinek zároveň působí i v jiných regionech. Za zmínku stojí také tvorba webových stránek Olomouc. Spolupracuje s mnoha klienty ve všech koutech republiky.

Tvorbou webových stránek nemusíte (a neměli byste) spolupráci s Ing. Ivo Pačinkem ukončit. Specialista na internetový marketing vám pomůže s optimalizací stránek pro vyhledávače (= přivede vám zákazníky z vyhledávačů), nastavením PPC reklamy, e-mail marketingem a dalšími moderními marketingovými kanály.

Takže ještě jednou, pro pořádek. Chcete mít úspěšný web? V tom případě pokračujte na www.pacinek.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *