Úklid nemusí být noční můra. Moderní pomocníci vám ušetří spoustu času!

Úklid nemusí být noční můra. Moderní pomocníci vám ušetří spoustu času!

Nedílnou součástí většího úklidu je mytí oken. Jenomže dosažení perfektního výsledku není vždy snadné. Pokud se vám nedaří umýt okna tak, aby na nich nezůstávaly šmouhy, máme pro vás perfektní tip. Nepropadejte zoufalství a pořiďte si moderní vysavač na okna. Přístroj garantuje lesklá okna bez jakýchkoliv nedostatků!

Čistoskvoucí okna rychle a bez námahy

Vysavač neboli aku stěrka na okna by ve vašem arzenálu domácích pomocníků neměl chybět. Přístroj disponuje nádobkou na saponát, který se stříká přímo na okno. Saponát rozetřete pomocí stěrky s utěrkou a ve finále okna setřete stěrkou svislými tahy. Vysavač zároveň sesbírá veškerou špinavou vodu do sběrné nádoby. Čistič oken vydrží na jedno nabití cca 20 minut. Tato doba vám postačí k umytí minimálně 4 velkých oken. V praxi však můžete stěrkou umývat jakékoliv skleněné povrchy.

V moderní domácnosti vysává robot

Zatímco mytí oken nemusíme podstupovat tak často, vysávání je činnost, která by se měla vykonávat několikrát za týden. Jenomže kdo by se pořád tahal s těžkým a hlučným vysavačem? Pokud jste vždy snili o tom, že to za vás oddře někdo jiný, pořiďte si robotický vysavač. roboticky-vysavac Robotický vysavač se obejde bez vaší asistence. Necháte ho pracovat, zatímco se budete věnovat příjemnější činnosti. Vysaje vaše koberce i hladké podlahy v době, kdy budete v práci nebo na procházce. Spolehlivě se vyhne překážkám a díky kompaktním rozměrům se dostane i do hůře přístupných míst.

Kde pomocníky seženete?

Máte dvě možnosti – pokračovat v namáhavém úklidu, jak jste zvyklí. Anebo si pořídit skvělé nástroje, které váš názor na mytí oken a vysávání nadobro změní. Kvalitní aku stěrku na okna Nexon Windows Cleaner a špičkové robotické vysavače najdete v online drogerii Xantea.cz. Objednáte-li si v zavedeném e-shopu do 13:00, budete mít zboží následující den doma.

Publikováno: 12. 06. 2016

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: aku stěrka na okna | čistič oken | robotický vysavač recenze