Někteří pozorují sníh, jiní se stále koupou v bazénu

Někteří pozorují sníh, jiní se stále koupou v bazénu

Zatímco někteří z nás pozorují první sněhové vločky, hrstka šťastlivců teprve nyní ukončuje koupací sezónu. Zajímá vás, jak je možné, že se váš soused ještě v polovině listopadu oddával radovánkám v bazénu a vy jste byli nuceni vypustit vodu už na konci července? A propo – jak to, že se vaši známí koupali téměř každý den i přesto, že letošní léto příliš tepla nepřineslo? Spousta otázek a jedna jednoduchá odpověď. Pravděpodobně mají bazén zastřešený a nemusí se tak spoléhat na předpovědi počasí. Nenechte se proto zahanbit a již nyní si pořádně rozmyslete, jak budete trávit příští koupací sezónu vy. Nebo vás snad neláká představa koupání od jara až do podzimu?

Potěšení z koupání

Gumový nafukovací bazén, ve kterém jste se koupali doposud, nechte na dovádění dětem a poohlédněte se po něčem pompéznějším. I kvalitní zabudovaný bazén lze pořídit za cenu lepší dovolené. Skvělým příkladem jsou bazény tradičního českého výrobce, společnosti POPP s.r.o. Ta se výrobou bazénů, zastřešení a dalšího příslušenství zabývá jíž od roku 1996 a uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Vraťme se však ke slibovanému prodloužení koupací sezóny. To zajistí zmiňované zastřešení, které navíc přináší i další, neméně podstatné výhody.

(Téměř) celoroční koupání

Zastřešení bazénů přestavuje perfektní řešení, jak uchovat příjemnou teplotu vody a navíc ušetřit drtivou většinu času, kterou bychom museli v průběhu roku věnovat údržbě bazénu. Do zastřešeného bazénu nepadají žádné nečistoty z okolí a voda není vystavována UV záření. Právě kvůli tomu se během parných letních dnů tvoří nadměrné množství mikroorganismů a voda jednoduše zezelená. Čistou vodu lze v nezastřešených bazénech uchovat pouze prostřednictvím značného množství chemie. Ta však nepatří mezi nejlevnější položky a cyklus se musí pravidelně opakovat.

Konkrétní přehled nabízených bazénů, zastřešení a bazénového příslušenství najdete na webu bazenypopp.cz. Společnost vyrábí i vířivé vany, které představují ideální způsob relaxace po náročném dni. Z vašeho nového bazénu tak můžete rovnou přeskočit do whirlpoolky a oddat se příjemné masáži. Kompletní sortiment si lze prohlédnout v showroomu ve Velkých Bílovicích na Břeclavsku.

Publikováno: 27. 10. 2012

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: bazén | bazény | zastřešení