Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Někteří pozorují sníh, jiní se stále koupou v bazénu

Zatímco někteří z nás pozorují první sněhové vločky, hrstka šťastlivců teprve nyní ukončuje koupací sezónu. Zajímá vás, jak je možné, že se váš soused ještě v polovině listopadu oddával radovánkám v bazénu a vy jste byli nuceni vypustit vodu už na konci července? A propo – jak to, že se vaši známí koupali téměř každý den i přesto, že letošní léto příliš tepla nepřineslo? Spousta otázek a jedna jednoduchá odpověď. Pravděpodobně mají bazén zastřešený a nemusí se tak spoléhat na předpovědi počasí. Nenechte se proto zahanbit a již nyní si pořádně rozmyslete, jak budete trávit příští koupací sezónu vy. Nebo vás snad neláká představa koupání od jara až do podzimu?

Potěšení z koupání

Gumový nafukovací bazén, ve kterém jste se koupali doposud, nechte na dovádění dětem a poohlédněte se po něčem pompéznějším. I kvalitní zabudovaný bazén lze pořídit za cenu lepší dovolené. Skvělým příkladem jsou bazény tradičního českého výrobce, společnosti POPP s.r.o. Ta se výrobou bazénů, zastřešení a dalšího příslušenství zabývá jíž od roku 1996 a uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Vraťme se však ke slibovanému prodloužení koupací sezóny. To zajistí zmiňované zastřešení, které navíc přináší i další, neméně podstatné výhody.

(Téměř) celoroční koupání

Zastřešení bazénů přestavuje perfektní řešení, jak uchovat příjemnou teplotu vody a navíc ušetřit drtivou většinu času, kterou bychom museli v průběhu roku věnovat údržbě bazénu. Do zastřešeného bazénu nepadají žádné nečistoty z okolí a voda není vystavována UV záření. Právě kvůli tomu se během parných letních dnů tvoří nadměrné množství mikroorganismů a voda jednoduše zezelená. Čistou vodu lze v nezastřešených bazénech uchovat pouze prostřednictvím značného množství chemie. Ta však nepatří mezi nejlevnější položky a cyklus se musí pravidelně opakovat.

Konkrétní přehled nabízených bazénů, zastřešení a bazénového příslušenství najdete na webu bazenypopp.cz. Společnost vyrábí i vířivé vany, které představují ideální způsob relaxace po náročném dni. Z vašeho nového bazénu tak můžete rovnou přeskočit do whirlpoolky a oddat se příjemné masáži. Kompletní sortiment si lze prohlédnout v showroomu ve Velkých Bílovicích na Břeclavsku.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *