Hledáte nejvýhodnější hypotéku? Vednou k ní 3 jednoduché kroky...

Hledáte nejvýhodnější hypotéku? Vednou k ní 3 jednoduché kroky...

Nejlepší půjčka je žádná půjčka. Pravidlo, kterým bychom se měli povinně řídit všichni, však neplatí v případě hypotéky. Tu totiž odborníci označují jako jeden z mála opravdu prospěšných úvěrů a může usnadnit život i vám. Plánujete-li koupit bytu, stavbu rodinného domu nebo rekonstrukci a nedisponujete-li dostatečně vysokým kapitálem, neváhejte. Splňte si sen o novém nebo lepším bydlením co nejdříve a požádejte o tu nejvýhodnější hypotéku, která je aktuálně k mání. Počkat – nejvýhodnější? Ale jak poznáte, že je to skutečně ona?

Neztrácejte čas v bance a nenechte se zmást poradcem

Potřebujete hypotéční úvěr? Jednoduchá rada – zajděte do kterékoliv banky a zeptejte se na podmínky. To samé udělejte ještě x krát a načerpané informace porovnejte. Zdá se vám tento způsob porovnání příliš zdlouhavý, komplikovaný a navíc se obáváte toho, že se dopustíte chybného výpočtu? Dobrá a co finanční poradce? Ten má trh s hypotékami v malíčku a jistě vám poradí nejvýhodnější alternativu. Na druhou stranu hrozí reálné riziko, že vám doporučí hypotéku od banky, se kterou úzce spolupracuje. A nebudeme si nic nalhávat, málokterý poradce vám poskytne zcela objektivní porovnání. Jak z toho ven?

Hypotrh.sk - místo, kde začíná cesta k vašemu novému bydlení

Pro nejvýhodnější hypotéku nebudete muset nikam chodit a ztrácet čas na jednotlivých pobočkách. Dokonce si domů nebudete muset zvát ani zmíněného finančního poradce. Nejvýhodnější hypotéku najdete ve třech jednoduchých krocích prostřednictvím hypokalkulačky na HypoTrh.sk. Zajímá vás, co je tato platforma zač a pro koho je určena? HypoTrh.sk je online již od roku 2012 a k jeho vzniku vedla touha po nejvýhodnější hypotéce. Provozovatel portálu byl před několika lety ve stejné situaci jako vy a také nechtěl ztrácet čas pochůzkami po bankovních ústavech a konzultacemi s poradci. Dal si nelehký úkol, kterého se zhostil na výbornou a vy máte k dispozici přehlednou kalkulačku hypotéčních úvěrů. Největší výhoda projektu spočívá v objektivním porovnání a množství hypotéčních úvěrů. Stačí vyplnit několik nezbytných a po ověření se vám ozve několik nezávislých poradců s jejich nabídkami. Na ty se můžete kdykoliv podívat v rámci svého uživatelského účtu a pokud se pro některou z nich rozhodnete, můžete o ni prostřednictvím služby zažádat. HypoTrh.sk šetří váš čas i peníze a to samé platí i pro finanční poradce, kteří se mohou kdykoliv zapojit. Ať už stojíte na jedné nebo druhé straně barikády, vždy vyhrajete.

Publikováno: 12. 12. 2013

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: hypokalkulačka | hypotrh.sk | nejlevnější hypotéka | nejvýhodnější hypotéka