Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Nemáte e-shop? Připravujete se o zisk!

Budete se divit, ale i na sklonku roku 2012 se najde celá řada obchodníků, která zůstala stát na místě a doposud nevyužívá internetu jakožto ultimátní prodejní platformy. Patříte-li do oné skupiny, jejíž jediné místo je kamenná prodejna, stojíte sami proti sobě. Nejenže zatěžujete firemní rozpočet náklady za pronájem, ale navíc se k vašemu zboží dostane mnohem méně zákazníků. Internetový obchod vám pomůže expandovat a neomezovat svou klientelu jen na jeden region. Pokud vás od e-shopu odrazuje vysoká pořizovací cena a nejisté výdělky, jednoduše si ho pronajměte.

Nepřeplácejte se za něco co nefunguje a pronajměte si prověřený systém

Zaplatit desítky tisíc za vlastní systém, u kterého navíc nemáte jistotu, že bude skutečně fungovat, není dvakrát lákavé. Efektivním řešením je právě pronájem e-shopu, na kterém si můžete vyzkoušet, zda vám online byznys půjde od ruky tak, jak jste od něj očekávali. Některé systémy jsou navíc na zkušební dobu k dispozici zcela zdarma a už jen proto by byl hřích prodej přes internet nevyzkoušet.

Fastcentrik – e-shop za pět minut

Jedním z nejoblíbenějších e-shopových systémů je Fastcentrik, který má na svědomí společnost Net Direct s.r.o. V současné době ho využívá přes 1000 klientů a cena za pronájem začíná na zanedbatelných 242 korunách. Nízká cena je ovšem jen jedním z mnoha lákadel, které vám může Fastcentrik nabídnout. Mezi největší „taháky“ patří jednoduchost, díky které si můžete vytvořit e-shop za pár minut.

Řešení od Net Direct uspokojí široké spektrum klientů. I základní varianta „Bronze“ obsahuje všechny standardní funkce, na které jste u e-shopů zvyklí. Nebudou-li vám stačit, jednoduše obchod rozšíříte v aplikaci AppCentrik. Samozřejmostí jsou pravidelné bezplatné aktualizace, perfektní zákaznická podpora, spousta designových šablon a optimalizace webu pro všechna mobilní zařízení. Vzhledem ke své ceně je Fastcentrik vhodný i na dropshipping. Další info najdete přímo na webu fastcentrik.cz. A nám nezbývá, než vám do příštího roku popřát hodně obchodních úspěchů…