Nemáte e-shop? Připravujete se o zisk!

Nemáte e-shop? Připravujete se o zisk!

Budete se divit, ale i na sklonku roku 2012 se najde celá řada obchodníků, která zůstala stát na místě a doposud nevyužívá internetu jakožto ultimátní prodejní platformy. Patříte-li do oné skupiny, jejíž jediné místo je kamenná prodejna, stojíte sami proti sobě. Nejenže zatěžujete firemní rozpočet náklady za pronájem, ale navíc se k vašemu zboží dostane mnohem méně zákazníků. Internetový obchod vám pomůže expandovat a neomezovat svou klientelu jen na jeden region. Pokud vás od e-shopu odrazuje vysoká pořizovací cena a nejisté výdělky, jednoduše si ho pronajměte.

Nepřeplácejte se za něco co nefunguje a pronajměte si prověřený systém

Zaplatit desítky tisíc za vlastní systém, u kterého navíc nemáte jistotu, že bude skutečně fungovat, není dvakrát lákavé. Efektivním řešením je právě pronájem e-shopu, na kterém si můžete vyzkoušet, zda vám online byznys půjde od ruky tak, jak jste od něj očekávali. Některé systémy jsou navíc na zkušební dobu k dispozici zcela zdarma a už jen proto by byl hřích prodej přes internet nevyzkoušet.

Fastcentrik – e-shop za pět minut

Jedním z nejoblíbenějších e-shopových systémů je Fastcentrik, který má na svědomí společnost Net Direct s.r.o. V současné době ho využívá přes 1000 klientů a cena za pronájem začíná na zanedbatelných 242 korunách. Nízká cena je ovšem jen jedním z mnoha lákadel, které vám může Fastcentrik nabídnout. Mezi největší „taháky“ patří jednoduchost, díky které si můžete vytvořit e-shop za pár minut.

Řešení od Net Direct uspokojí široké spektrum klientů. I základní varianta „Bronze“ obsahuje všechny standardní funkce, na které jste u e-shopů zvyklí. Nebudou-li vám stačit, jednoduše obchod rozšíříte v aplikaci AppCentrik. Samozřejmostí jsou pravidelné bezplatné aktualizace, perfektní zákaznická podpora, spousta designových šablon a optimalizace webu pro všechna mobilní zařízení. Vzhledem ke své ceně je Fastcentrik vhodný i na dropshipping. Další info najdete přímo na webu fastcentrik.cz. A nám nezbývá, než vám do příštího roku popřát hodně obchodních úspěchů...