Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Není nad nábytek z masivu. Vysvětlíme vám, proč!

Chystáte se na nákup nábytku a máte až emotivní vztah k přírodním materiálům? V tom případě se nebojte vsadit na nábytek z masivu. Dali jsme pro vás dohromady několik hlavních důvodů, které vás ve vašem záměru utvrdí.

Dřevo je zdravotně nezávadné

Zdravější nábytek než ten z masivu neexistuje Skříně z masivu nejsou upraveny žádnými rakovinotvornými látkami jako je formaldehyd, které se běžně používají u dřevotřísky. Jde o materiál, který splňuje nejpřísnější kritéria a je vhodný i pro děti a alergiky.

Dřevo dlouho vydrží

Nábytek z masivu je ve srovnání s nábytkem z dřevotřísky či lamina mnohem odolnější a netrpí typickými nešvary jako je viklání a vrzání. Podle odborníků vydrží kvalitně zpracovaný nábytek až desetkrát déle než jiné materiály.

Povrch dřeva můžeme snadno upravit

Dřevo je přírodní materiál a jako takový se neobejde bez určité údržby. V případě skříně či postele z masivu však postačí lehké přebroušení a navoskování nezávadným přírodním voskem.

Nábytek z masivu je levnější

Jistě, vstupní investice je sice o něco větší než v případě méně kvalitního nábytku, ale vzhledem k tomu, že vydrží mnohonásobně déle (prakticky celý váš život), je v konečném součtu levnější. Kromě toho vám odpadnou starosti se sháněním nového nábytku.

Dřevo je nadčasové

Pro nábytek z masivu je typický elegantní a unikátní vzhled, který nezestárne ani po letech. Na rozdíl od trendy výstřelků se za něj nebudete stydět ani za několik desítek let.

Dřevo je krásné a voní

Žádný materiál, byť sebelépe zpracovaný, nikdy krásu dřeva nenapodobí. Dřevo je zkrátka dřevo a jeho devizou je také úžasná vůně, která se rozline po celém interiéru.

Tip na závěr

Toužíte-li po skutečně kvalitním a stylovém skandinávském nábytku z masivu, nezapomeňte se podívat na aktuální nabídku společnosti IDEA Nábytek (www.idea-nabytek.cz). Najdete v ní kompletní sortiment skříní, postelí, komod, jídelních stolů, ale také populární knihovny z masivu, které se stanou dominantou vaší pracovny nebo obývacího pokoje.