Termoizolační nátěr: Speciální barva zabraňuje tepelným ztrátám

Termoizolační nátěr: Speciální barva zabraňuje tepelným ztrátám

Trápí vás vysoké účty za teplo? V tom případě vám nezbude, než se aktivně přičinit na nápravě. Zapomeňte však na změnu dodavatele energie – tou ušetříte maximálně pár set až tisíc korun za rok. Mnohem efektivnější je minimalizace tepelných ztrát, čehož docílíte například zateplením fasády a výměnou oken. Bohužel jde o nákladné opatření s poměrně dlouhou návratností investice. Nemáte-li stranou adekvátní množství finančních prostředků, budete se muset smířit s tím, že vám zanedlouho opět dorazí faktura s nemalou částkou. Nebo snad existuje cenově dostupné řešení? Ano – termoizolační nátěr Maxitherm.

Co je to termoizolační nátěr a jak funguje?

Termoizolační nátěr Maxitherm je na trhu již několik desítek let. Jde o prověřený produkt, na který zákazníci nedají dopustit, a to jednoduše proto, že opravdu funguje. V barvě jsou obsaženy sklo-keramické kuličky s dutým a vakuovaným obsahem. Odráží tepelné záření a skvěle izolují. Kuličky jsou rozptýleny ve vysoce kvalitní elastomerické bázi, která zajišťuje rovnoměrné rozvrstvení na povrchu. Aplikace je snadná a výsledkem je povrch bez tepelných mostů.
Zatímco odraz tepla na klasickém povrchu dosahuje hodnoty cca 30 %, po aplikaci termoizolačního nátěru se hodnota zvýší na necelých 90 %.

Antikondenzační účinky jsou efektivní při boji s plísněmi

Pokud vás trápí vlhké zdivo, na kterém se neustále tvoří plísně, budete z termoizolačního nátěru nadšení. Maxitherm zabraňuje tvorbě tepelných mostů a má antikondenzační účinky. Zdivo zůstává suché a přestávají se na něm tvořit karcinogenní plísně, které se negativně podepisují na zdraví vás i vašich nejbližších.

Maxitherm je vhodný do interiéru i na fasádu

Termoizolační nátěry Maxitherm jsou k mání pro aplikaci v interiéru, kde se natírají obvodové zdi, ale také jako fasádní nátěry. V tomto ohledu jde o skvělého pomocníka, který fasádu chrání před UV zářením a povětrnostními vlivy – prodlužuje tak její životnost. Chcete-li se o termoizolačních nátěrech dozvědět další informace, navštivte www.maxitherm.cz.

Publikováno: 14. 11. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: termoizolační nátěr