Jak si zařídit homeoffice, abyste se z toho nezbláznili?

Jak si zařídit homeoffice, abyste se z toho nezbláznili?

V posledních dvou až třech letech nás celosvětová pandemie zahnala k práci do našich domovů. Pro mnohé z nás to byla zkouška ohněm nejen díky slabému Wi-Fi připojení, nedostatku počítačů v domácnosti a neustálému pohybu dalších členů rodiny, ale také pro nulové vybavení domova pro kancelářskou práci. V současné době se mnoho z nás do svých kanceláří vrátilo, zbývá ale také spousta těch, kterým se homeoffice buď zalíbil, anebo k němu byli alespoň částečně přinuceni ze stany zaměstnavatele. Pokud do této skupiny spadáte, měli byste si pořídit vybavení, které bude usnadňovat vaši práci, při které byste se měli cítit příjemně.

Místo, u kterého budete pohodlně pracovat

V prvé řadě je nutné myslet nejen na to, abyste měli kvalitní polohovací židli s opěrkami na ruce, ale také polohovací stůl, u kterého je možné nejen sedět, ale také stát. Zvedací stůl je výškově nastavitelný a je možné vyrobit jej do 24 hodin od vámi zadané objednávky. U polohovacího stolu je možné kromě rozměrů vybírat také design. Pokud byste si chtěli porovnat materiál desky s nábytkem, který už doma máte, není problém zaslat vzorek dekoru zdarma.

Také oči potřebují pohodlí

Abyste se cítili dobře při práci ale také po ní, je důležité zabezpečit dobré podmínky pro vaše oči. Větší monitor, který si budete moci rozdělit na dvě obrazovky a písmo bude stále v dostatečné velikosti ke čtení, předejde bolesti hlavy. Kvalitní větší monitory nabízí vysoké rozlišení a také elegantní a tenké tělo obrazovky. Při práci na homeoffice se nám také často stává, že do monitoru koukáme dlouho do večera a kvůli působení modrého světla pak můžeme mít problém se spánkem. Z toho důvodu byly vyvinuty brýle proti modrému světlu, které dále může způsobovat bolesti hlavy, podrážděnost očí a únavu. Brýle proti modrému světlu nasaďte 2 – 3 hodiny před spaním. Chraňte sebe i své oči.

Publikováno: 29. 06. 2022

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam