Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Nezapomenutelná dovolená ve stínu Sfingy

Nad tím, kam si letos zaletíte na dovolenou nemusíte ani moc přemýšlet. Pokud již máte dost všech evropských přímořských letovisek a láká vás neobyčejná dovolená, na kterou nezapomenete, zaleťte si s rodinou do Egypta. Severoafrický stát patří mezi největší lákadla všech tuzemských cestovních kanceláří a to zejména díky poměru nízké ceny a obrovských možností vyžití. Pakliže jste ještě v zemi faraónů nebyli, neváhejte ani minutu. Pojďme se spolu podívat, proč je Egypt tak atraktivní a neměli byste si ho nechat proplout mezi prsty.

Koupání v průzračném Středozemním moři

Milujete koupání v křišťálově průzračné vodě a nekonečné hodiny opalování na horkém písku? V tom případě je Egypt to právě místo pro váš odpočinek. Egyptské pláže na břehu Středozemního moře patří k tomu nejlepšímu , co si můžete v tomto ohledu dopřát. Stovky kilometrů pláží uspokojí všechny milovníky chytání bronzu, šnorchlování a potápění. Pokud nemáte s potápěním žádné zkušenosti, můžete využít některého z mnoha kurzů, které pořádají místní. Až vás přestane pobyt u moře bavit, můžete se vydat do vnitrozemí. Starověké egyptské památky jsou pro mnoho turistů hlavním důvodem návštěvy. Dovolená Egypt se nese ve znamení návštěvy Údolí králů a všech možných pyramid. Budete žasnout, jak mohli starověcí Egypťané dát dohromady takové kolosy a přát si, aby vám někdo postavil podobné.

Do Egypta za pár korun

Zájezdy Egypt už dávno nepatří k cenově nedostupným dovoleným. Díky last minute Egypt si můžete do Afriky vyrazit doslova za pár korun. S velmi zajímavou nabídkou přišla cestovní agentura new Travel, která, ostatně jako každý rok, nabízí dovolenou v Egyptě letecky za opravdu přijatelnou cenu. Sbalte si kufry a připravte si silné opalovací krémy. Mumie, faraoni a Sfinga se vás nemohou dočkat.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *