Nezapomenutelná dovolená ve stínu Sfingy

Nezapomenutelná dovolená ve stínu Sfingy

Nad tím, kam si letos zaletíte na dovolenou nemusíte ani moc přemýšlet. Pokud již máte dost všech evropských přímořských letovisek a láká vás neobyčejná dovolená, na kterou nezapomenete, zaleťte si s rodinou do Egypta. Severoafrický stát patří mezi největší lákadla všech tuzemských cestovních kanceláří a to zejména díky poměru nízké ceny a obrovských možností vyžití. Pakliže jste ještě v zemi faraónů nebyli, neváhejte ani minutu. Pojďme se spolu podívat, proč je Egypt tak atraktivní a neměli byste si ho nechat proplout mezi prsty.

Koupání v průzračném Středozemním moři

Milujete koupání v křišťálově průzračné vodě a nekonečné hodiny opalování na horkém písku? V tom případě je Egypt to právě místo pro váš odpočinek. Egyptské pláže na břehu Středozemního moře patří k tomu nejlepšímu , co si můžete v tomto ohledu dopřát. Stovky kilometrů pláží uspokojí všechny milovníky chytání bronzu, šnorchlování a potápění. Pokud nemáte s potápěním žádné zkušenosti, můžete využít některého z mnoha kurzů, které pořádají místní. Až vás přestane pobyt u moře bavit, můžete se vydat do vnitrozemí. Starověké egyptské památky jsou pro mnoho turistů hlavním důvodem návštěvy. Dovolená Egypt se nese ve znamení návštěvy Údolí králů a všech možných pyramid. Budete žasnout, jak mohli starověcí Egypťané dát dohromady takové kolosy a přát si, aby vám někdo postavil podobné.

Do Egypta za pár korun

Zájezdy Egypt už dávno nepatří k cenově nedostupným dovoleným. Díky last minute Egypt si můžete do Afriky vyrazit doslova za pár korun. S velmi zajímavou nabídkou přišla cestovní agentura new Travel, která, ostatně jako každý rok, nabízí dovolenou v Egyptě letecky za opravdu přijatelnou cenu. Sbalte si kufry a připravte si silné opalovací krémy. Mumie, faraoni a Sfinga se vás nemohou dočkat.

Publikováno: 29. 03. 2012

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: dovolená v Egyptě | Egypt | last minute Egypt | new travel Egypt