Novoročenky posílejte písemně. Tiskovina udělá lepší dojem než SMSka či e-mail!

Novoročenky posílejte písemně. Tiskovina udělá lepší dojem než SMSka či e-mail!

Blíží se konec roku a tedy čas, kdy je vhodné popřát svým kolegům, obchodním partnerům a zákazníkům vše nejlepší do nového roku. Novoročenky a další druhy písemných přáníček jsou populární více než 150 let a představují možnost, jak poděkovat za loajalitu a přízeň i v případě, že se s dotyčnou osobou nelze setkat osobně. Nabízí se však otázka, zda není praktičtější elektronická forma „péefka“ – žijeme přece v době moderních digitálních technologií...

Elektronická přání působí lacině

Stačí se chopit telefonu, označit kontakty a hromadně rozeslat SMS. Vždyť i vy přece v období kolem Vánoc a Nového roku dostáváte spoustu vtipných, romantických, veršovaných a kdoví jakých ještě zpráv. Je to levné a poměrně bezpracné, stačí jen zapojit hlavu... Jenomže takto na vaše přání budou pohlížet i ostatní. Jako na levné a poměrně bezpracné. Je to, jako byste jim oznámili, že jim za víc nestojíte. V pomyslném žebříčku je na tom o něco lépe elektronická novoročenka, kterou můžete poslat e-mailem. Přeci jen působí dojmem, že jste si s ní dali trochu práce – museli jste stáhnout vhodný obrázek a něco k němu připsat. S trochou štěstí všechny e-novoročenky neskončí ve spamu. Některé adresované osoby se dokonce pochlubí kolegům, ale to pouze v případě, že by se vám podařil umělecký majstrštyk.

Tištěné novoročenky jako jasná volba

Co se týče klasiky v podobě tištěné novoročenky 2019, poslouží vám nejen jako přání, ale také jako marketingový nástroj. Jejím prostřednictvím snadno uděláte dojem na obchodní partnery – připomenete se jim a dáte jim najevo, že vám nejsou lhostejní. Jinými slovy jde o skvělou součást komplexního marketingového mixu. Tištěné PF 2019 působí mnohem prestižněji než SMS a e-mail. Bude vás stát pár korun a přinese vám více užitku, než si myslíte. Tak, jako si přijatých novoročenek vážíte vy, si budou ostatní vážit přání od vás. Levně si je můžete vytisknout třeba u Kyoprint.cz.

Publikováno: 22. 11. 2018

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: novoročenky 2019 | pf 2019