Podaha panDOMO - spněný sen všech kreativních designérů

Podaha panDOMO - spněný sen všech kreativních designérů

Podlaha udává tempo a charakter každého bydlení a má vliv nejen na estetiku, ale také komfort. Pokud vás už omrzela ta stávající a hledáte něco mnohem exkluzivnějšího než je plovoucí podlaha u vašich sousedů, sáhněte po panDOMO. Pán domu? Ne, tím jste vy, panDOMO je moderní litá podlaha na cementové bázi a v porovnání s běžnými typy podlah je v mnoha směrech naprosto unikátní.

PanDOMO  podlahy mají oproti jiným materiálům spoustu výhod. Ta největší tkví v aplikaci velmi nízké vrstvy, která je i navzdory tomu velmi odolná a to nejen vůči vysoké zátěži, ale také vodě. Materiál, ze kterého se podlahy vyrábí, je fyziologicky nezávadný a najde uplatnění ve všech typech interiérů. Bytoví designéři a architekti si technologii nemohou vynachválit a využívají ji nejen na realizaci podlah, ale také na stěny. Výjimkou nejsou ani rekonstrukce památkově chráněných objektů.

Další devizou panDOMO podlahy je jejich variabilita. Materiál lze vyhotovit některou z mnoha povrchových technik a výsledek tak může mít mnoho podob. Pokud vám nevyhovoval omezený výběr podlah, budete mít z nové podlahy radost – je jen na vás, v jakém designu podlahu navrhnete. Materiál lze doplnit o některý z mnoha vysoce efektivních prvků – kameny, nerezové prvky, mozaiky, firemní logo nebo skleněné střípky. A jak vypadá podlaha bez nich? Čistá bezspárá varianta má podobu imitace kamene nebo betonu,

PanDOMO podlahy pronikly na český trh teprve nedávno (v roce 2012), ale materiál se v průmyslu používá již přibližně dvacet let. Kvality materiálů potvrzuje i ocenění na odborném veletrhu v Hannoveru Domotex 2002. Produkt zde získal cenu německých architektů.

PanDOMO je inovativní materiál, který má široké možnosti využití. Přesvědčte se o jeho přednostech na vlastní oči a přijeďte se podívat na ukázky realizací do pražského showroomu české společnosti Parket&pandomo. A pokud vám nevšední podlaha přeci jen z nějakého důvodu nesedne, nevadí. Parket&pandomo se totiž zabývá také realizací masivní dřevěné podlahy a truhlářskou činností. Zajímá vás více? Prohlédněte si fotogalerii na webu www.parket-padnomo.cz hned teď!

Publikováno: 19. 08. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: pandomo | podlahy pandomo