Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Podaha panDOMO – spněný sen všech kreativních designérů

Podlaha udává tempo a charakter každého bydlení a má vliv nejen na estetiku, ale také komfort. Pokud vás už omrzela ta stávající a hledáte něco mnohem exkluzivnějšího než je plovoucí podlaha u vašich sousedů, sáhněte po panDOMO. Pán domu? Ne, tím jste vy, panDOMO je moderní litá podlaha na cementové bázi a v porovnání s běžnými typy podlah je v mnoha směrech naprosto unikátní.

PanDOMO  podlahy mají oproti jiným materiálům spoustu výhod. Ta největší tkví v aplikaci velmi nízké vrstvy, která je i navzdory tomu velmi odolná a to nejen vůči vysoké zátěži, ale také vodě. Materiál, ze kterého se podlahy vyrábí, je fyziologicky nezávadný a najde uplatnění ve všech typech interiérů. Bytoví designéři a architekti si technologii nemohou vynachválit a využívají ji nejen na realizaci podlah, ale také na stěny. Výjimkou nejsou ani rekonstrukce památkově chráněných objektů.

Další devizou panDOMO podlahy je jejich variabilita. Materiál lze vyhotovit některou z mnoha povrchových technik a výsledek tak může mít mnoho podob. Pokud vám nevyhovoval omezený výběr podlah, budete mít z nové podlahy radost – je jen na vás, v jakém designu podlahu navrhnete. Materiál lze doplnit o některý z mnoha vysoce efektivních prvků – kameny, nerezové prvky, mozaiky, firemní logo nebo skleněné střípky. A jak vypadá podlaha bez nich? Čistá bezspárá varianta má podobu imitace kamene nebo betonu,

PanDOMO podlahy pronikly na český trh teprve nedávno (v roce 2012), ale materiál se v průmyslu používá již přibližně dvacet let. Kvality materiálů potvrzuje i ocenění na odborném veletrhu v Hannoveru Domotex 2002. Produkt zde získal cenu německých architektů.

PanDOMO je inovativní materiál, který má široké možnosti využití. Přesvědčte se o jeho přednostech na vlastní oči a přijeďte se podívat na ukázky realizací do pražského showroomu české společnosti Parket&pandomo. A pokud vám nevšední podlaha přeci jen z nějakého důvodu nesedne, nevadí. Parket&pandomo se totiž zabývá také realizací masivní dřevěné podlahy a truhlářskou činností. Zajímá vás více? Prohlédněte si fotogalerii na webu www.parket-padnomo.cz hned teď!