Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Strava

Oáza pro milovníky kvalitní kávy

Vůně čerstvě uvařené kávy ve většině z nás evokuje myšlenku na nový den. Jeden z nejpopulárnějších nápojů vůbec nám však nedělá společnost jen bezprostředně poté, co se nám podaří vylézt z postele. Popíjení kávy představuje kratochvíli, kterou si rádi dopřejeme kdykoliv během dne. A zatímco se někteří konzumenti spokojí s takřka libovolnou variantou, jiní si pečlivě vybírají a pijí jen to nejlepší, co je v současné době k mání. Patříte-li mezi milovníky kávovinových nápojů i vy, máme pro vás dobrou zprávu. Objevili jsme místo, na kterém na vás čekají všechny vaše oblíbené druhy vysoce kvalitní kávy. A nejen to!

Tradiční i exotické druhy kávy

Trápí vás omezený výběr a příliš vysoké ceny kávy v místním supermarketu? Nemějte to prodejci za zlé, vždyť není v jeho silách objednat všechny dostupné druhy. Nejlepší kávě zkrátka musíte vstříc. V e-shopu www.cafepoint.cz však nebudete vědět, kam dřív „skočit“. Prodejce má v nabídce starou dobrou klasiku v podobě zrnkové, mleté a instantní kávy, ale také specialitky jako je odrodová nebo cibetková káva.

Jednotlivé kategorie lze pocházet dle typu, ale také původu nápoje. Pokud vás zajímá, jakou kávu si dopřávají obyvatelé Dominikánské republiky, Kolumbie či Keni a dalších exotických zemí, máte jedinečnou příležitost. Uvařte si lahodné kafíčko a vydejte se s ním na cestu kolem světa. Pohodlnější a příjemnější způsob poznávání nových kultur zřejmě neexistuje. Tedy alespoň ne pro milovníky kávy.

Ruční kafemlýnek se bude ve vaší kuchyni vyjímat

Součástí sortimentu je také kompletní příslušenství a na své si přijde každý, kdo shání nový kávovar, přípravky na jeho čištění nebo náhradní díly a další doplňky. Nechybí ani porcelán, šálky a klasika v podobě mlýnků na kávu. Na fajnšmekry čekají dobové ruční mlýnky a pro ty, kteří nedají dopustit na moderní techniku, zase plně automatické přístroje.

Cafepoint.sk nenabízí jen prodej kávy v e-shopu, ale provozuje na Slovensku i několik kamenných prodejen. Patří mezi spolehlivé prodejce a chlubí se několika prestižními certifikáty, které garantují prozákaznický přístup. Jednoduše dokonalé místo malé i velké milovníky kávy!

Foto: sxc.hu