Nedostatek místa hravě vyřeší regály!

Nedostatek místa hravě vyřeší regály!

Žádná domácnost není nafukovací a dokonce ani ta vaše. Jednoho dne zjistíte, že jste naplnili kapacitu všech úložných prostor a nezbude vám nic jiného, než najít efektivnější řešení. Jistě, místo navíc vám uvolní vestavěné skříně, ale některé věci jednoduše nechcete schovávat a naopak byste je měli nejraději neustále po ruce. Nevíte, kam tím míříme? Barvy, nářadí, spousta nástrojů a náčiní v dílně, ale i věci, které potřebujete ve své pracovně – šanony nebo knihy. Mohli bychom pokračovat, ale místo toho vám prozradíme, kde je efektivně uložit tak, aby vám nezavázely a přitom byly k dispozici.

Všechny zmíněné artikly můžete jednoduše vtěsnat do regálů. Ty totiž můžete poměrně jednoduše umístit i tam, kde by se klasické skříňky a nábytek nevešly. Regálové systémy se sice využívají především ve skladech a prodejnách, ale skvělou službu udělají i u vás doma. Podívejme se spolu na parametry regálů do domácnosti, které vyrábí prověřený výrobce EU REGALY CZ.

Regály, které vás nezradí

EU REGALY CZ se na kovové regály všech typů specializuje téměř dvě dekády, což je jeden z důvodů, proč systémy nabízí za velmi výhodnou cenu i navzdory prvotřídní kvalitě. Součástí každého regálu je soustava jednoduše omyvatelných plastových polic, které lze rychle a jednoduše přestavět tak, jak zrovna potřebujete. Kvalitní tvrzený plast snese i značné zatížení a to až 150 kg. Máte-li však v plánu do regálu umístit ještě těžší věci, sáhněte po kovové variantě. Nebo police jednoduše zkombinovat. Nosnost regálu je úctyhodná jedna tuna. Pokud vás řešení formou regálu zaujalo, prohlédněte si systémy přímo na webu výrobce eu-regaly.cz. Své regály do domácnosti si zde můžete navrhnout v intuitivním konfigurátoru, který vám zároveň vypočítá i cenu.

Publikováno: 04. 06. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: eu regály | regály | regály do domácnosti