Pohovky české výroby zaujmou kvalitou i designem

Pohovky české výroby zaujmou kvalitou i designem

O psech se říká, že jsou nejlepší přátelé lidí, ale jak bychom pak měli označit pohovky? Jedině díky nim si můžeme vychutnat odpolední siestu a odevzdáváme se na nich relaxaci po náročném pracovním dni. V žádném obývacím pokoji by neměla chybět a pokud ta vaše stávající neodpovídá vašim vysokým nárokům, vyměňte ji za novou. A proč by to neměla být kvalitní pohovka z dílen českých výrobců? Možná vás to překvapí, ale tuzemský nábytkářský průmysl může směle konkurovat zahraniční produkci. Vybrali jsme pro vás dva funkční a zároveň velmi stylové kousky – třeba vás inspirují natolik, že si některý z nich pořídíte.

Pohoda na Pohodě

Kde jinde si užít maximální pohodu, než na pohovce s příznačným názvem Pohoda? Tato variabilní lamelová rozkládací pohovka sice nemá úložný prostor, ale v mžiku sekundy ji lze rozložit na komfortní postel. To se vám bude hodit vždy, když se u vás rozhodnou přenocovat přátelé, nebo si jen usmyslíte, že si „dáchnete“ v obýváku. O vaše pohodlí se postarají lamelové rošty na obou lehacích částech a pěti zónová sendvičová matrace. Proces rozkládání je snadný, stačí vytáhnout druhé lůžko z jeho spodní části a jednoduchým tahem za ucho vytvořit celistvou plochu. Pohovka pohoda je k mání v mnoha barevných variantách. pohovka Pohoda

Italský elegán českého původu

Itálie je nevyčerpatelným zdrojem designu a rozkládací pohovka Turín budiž příkladem. Vypadá stylově a zároveň nabízí vysoký komfort. Kostra je vyrobena z robustního bukového dřeva a sedáky se skládají z kovové pružiny, silné netkané textilie, vatelinu, tlustého molitanu a potahové látky. Také v případě této pohovky je jen na vás, kterou z desítek barevných kombinací zvolíte. Model Turín je k mání také s křeslem a taburetem. Připlatit si můžete i za rozkládací provedení trojsedu. pohovka Turín Obě pohovky najdete v nabídce internetového obchodu czvyrobky.cz, který provozuje společnost České výrobky a zboží s.r.o. Momentálně jsou v akci za neodolatelné ceny, tak dlouho neváhejte!

Publikováno: 03. 03. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: české pohovky | pohovky česká výroba