Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Chcete podnikat okamžitě? Pořiďte si ready made firmu!

Česká republika má v mnoha ohledech určitá prvenství, bohužel ne vždy v tom dobrém slova smyslu. Mezi specifika patří i náročná administrativa, a to zejména v oblasti byznysu. Podnikatelé to nemají jednoduché a musí překonávat různé nástrahy úředníků – příkladem budiž založení společnosti, které je časově a finančně náročnější než v ostatních zemích Evropské unie. Chcete-li založit vlastní společnost, připravte se na dlouhé hodiny na úřadech a možnost, že vaše jednání přijde vniveč a kvůli drobné chybě budete muset celý proces opakovat. Nabízí se však řešení, díky kterému budete podnikat výrazně rychleji. A protože čas jsou peníze, v konečném důsledku ušetříte. Prozradíme vám výhody ready made společností!

Založit společnost za jediný den jako například ve Velké Británii? V České republice nemyslitelné. Vzhledem k tomu, že podnikatelé mají na práci mnohem důležitější věci než obíhání úředníků, jsou ready made společnosti stále oblíbenější.

Co je to ready made?

Ale co je to vlastně ready made společnost? Jde o již fungující podnikatelský subjekt, který však nevyvíjel žádnou aktivitu a byl založen za účelem prodeje. Firma splňuje všechny legislativní podmínky a je připravena k okamžitému převedení na nového majitele. Není nijak právně zatížená a nemá žádné finanční závazky.

Chcete-li ušetřit spoustu času a nezatěžovat se administrativou, pak je rady made firma přesně tím, co hledáte. V případě založení nové společnosti budete čekat téměř měsíc, díky fungující ready made začnete podnikat třeba na druhá den. Prodejem ready made firem se zabývají specializované společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oboru. K nejčastěji prodávaným formám společností patří společnosti s ručením omezeným (s.r.o.), ale k mání jsou také akciové společnosti (a.s.) a další typy subjektů. O vše se přitom postarají odborníci a vy přijdete k hotovému.

Charakteristika ready made firmy v kostce

Ready made společnost figuruje v obchodním rejstříku, je registrována k dani z příjmu, má splacený základní kapitál (který je účetně vyveden z firmy), nemá žádné zaměstnance a nevykonávala žádnou podnikatelskou činnost. Nemá tedy ani žádné povinnosti vůči státu nebo dalším subjektům.

Za společnost lze jednat okamžitě po podpisu smlouvy a aktualizace zápisu společnosti do OR trvá cca pět až deset dní. Obrátíte-li se na renomovanou společnost, budete mít jistotu, že se o všechny administrativní procesy postarali odborníci a vše je v souladu s planou legislativou. Ready made jsou vhodné pro začínající podnikatele, kteří nemají se zakládáním firem zkušenosti, ale také pro subjekty vyžadující další firmu bez zbytečného čekání.

Na koho se obrátit?

Chcete-li mít jistotu špičkových služeb a přívětivé ceny, doporučujeme ready made Brno od společnosti Virtuální kancelář spectrum. V nabídce najdete prodej s.r.o., a.s., ale také poskytnutí virtuálního sídla v Praze a Brně.

Další informace o prodeji ready made společností a souvisejících službách najdete na www.vkspectrum.cz.

Štítky

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.