Pomocníci do moderní kuchyně

Pomocníci do moderní kuchyně

Kuchyňský robot

Elegantní kuchyňský robot Top Chef Culinare vás překvapí moderním vzhledem, svou elegancí, výbornými funkcemi i sílou. Je tvořen 20 komponenty. Tento ideální pomocník s příkonem 1000 W má 4 ostré nože a bohaté příslušenství, které je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu (skleněnou pracovní mísu o objemu 2,2 l a nápojovou mísu o objemu 1,75 l). Je splněným snem každého kuchaře a milovníka džusů, jogurtů či pikantního ovoce. Dále umí díky své síle připravit v dnešní době moderní Smoothie a další vaše oblíbené nápoje či pochoutky. Spolehlivě seká, řeže, šlehá, odšťavňuje ovoce a hněte. Nyní můžete začít jednodušeji se zdravým životním stylem.

Pekárna na chleba

Multifunkční nerezová pekárna na chleba s 12 nastavitelnými programy je jedinečnou novinkou pro všechny příznivce nejen čerstvě upečeného pečiva, ale i domácích marmelád. Má v sobě zabudovanou kuchyňskou váhu s přesností na 0,1g, která je vám k dispozici i během pečení. Dalším neobyčejným přínosem je dávkovač, který vám ulehčí práci s přidáváním surovin. Pekárna je vhodná i pro lidi s potravinovými alergiemi či nemocnými celiakií, neboť dokáže připravit i bezlepkový chléb. Při pečení si můžete dokonce vybrat ze dvou velikostí bochníku a zvolit barvu kůrky.

Indukční vařič

Moderní jednoplotýnkový indukční vařič vám bude nápomocen jak v pohodlí vašeho domova, tak i při vašich cestách. Vzhledem ke svému tvaru a velikosti se pohodlně přenáší, a proto je vhodný pro využití na chalupě či při kempování. Díky 2000 W příkonu můžete snadno a rychle připravit jakýkoliv pokrm. Vařič se napájí úsporně na 220-240 V. Výhodou je časovač, který je nastavitelný až do 180 minut. Designová sklo-keramická varná deska Schott Ceran navíc pohotově reguluje teplotu v rozmezí od 60-240°C. Díky jeho schopnostem se brzy stane vaším nepostradatelným společníkem a příprava vašeho jídla bude pohodlnější.

Publikováno: 06. 11. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: indukční vařič | kuchyňský robot | pekárna na chleba