Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Sklo – nejlepší přítel moderního interiéru

Rozhodli jste se, že oživíte své bydlení a dodáte mu moderní kabátek? V tom případě byste neměli zapomenout na sklo, které by v moderním interiéru rozhodně nemělo chybět. Dokáže hotové divy a prostor nejen prosvětlí, ale i opticky rozšíří. Způsobů, jak skleněné prvky využít ve svůj prospěch, je velmi mnoho a my vám ukážeme ty nejzajímavější.

Jedním z nejpoužívanějších moderních interiérových prvků jsou skleněné dveře, které byly ještě donedávna spíše doménou kancelářských budov. V současnosti k nim však tíhne stále více obyvatel novostaveb, kteří chtějí oddělit, ale zároveň propojit dva sousedící prostory. Speciální tvrzené sklo nachází využití i u vstupních dveří a vypadá opravdu stylově. Pokud si však potrpíte na dostatek soukromí, raději o nich neuvažujte. Přeci jen lze přes ně vidět, jako kdyby ve zdi vůbec žádné dveře nebyly 🙂

Neméně zajímavé je i takzvané pochozí sklo, které se používá na podesty, můstky, prosvětlení parkovišť a v našem případě i na prosklená schodiště. Poskytne interiéru opravdu nevšední kabátek, ovšem vzhledem ke správné funkčnosti a bezpečnosti je něj velmi důležitá realizace odbornou firmou firmou.

Pochozí sklo

Přesuňme se na chvíli do koupelny, neboť i tam sklo využijeme více než kdekoliv jinde. Skleněné sprchovací kouty a skleněná umyvadla už dávno nepatří jen do luxusních hotelů, ale můžete si jimi zpestřit obydlí i vy. Třešničkou na dortu mohou být skleněné radiátory, které se vyrábí v nejrůznějších designových provedeních a slouží nejen jako topné těleso, ale především jako elegantní dekorace.

Koupelna

Mohli bychom pokračovat ještě dále, neboť prosklít lze skutečně celý dům, ale místo toho vám doporučíme široký sortiment společnosti MIJA-THERM s.r.o., která skleněné konstrukce vyrábí více než 20 let. V nabídce najdete vše od doplňků pro dveře až po skleněné stěny. Ostatně přesvědčte se sami na mija-t.cz.