Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Poznejte výhody hliníkových systémů na vlastní kůži

Přemýšlíte o nových oknech, dveřích, nebo snad o zimní zahradě? Předtím, než učiníte konečně rozhodnutí, věnujte chvilku pozornosti nabídce české výrobně – obchodní společnosti Pruniwerk, která se specializuje na komplexní služby v oblasti hliníkových systémů. Provádí dodávky a montáž hliníkových oken a dveří, hliníkových prosklených fasád, požární odvětrávání budov, prosvětlovacích konstrukcí, střešních světlíků, zimních zahrad a mimo jiné také ocelových konstrukcí z tenkostěnných hliníkových a ocelových profilů.

Na otázku, proč se rozhodnout pro hliníkové profily, když jsou plastová okna a dveře levnější? To jistě ano a právě vyšší vstupní investice mnoho zájemců o hliníková okna a dveře odradí. Málokdo si totiž odpoví na otázku, která část objektu patří k těm nejvíce namáhaným. Hádáte okna a dveře? Máte pravdu. S okny manipulujeme velmi často a s dveře otevíráme ještě častěji. Vynásobíte-li si počet otevření za den počtem dní v roce, vyjde vám velmi zajímavé číslo. A co teprve, když ho vynásobíte počtem let, kolik by okna a dveře měly vydržet… Pak zřejmě uznáte, že se investice do kvality skutečně vyplatí. Hliníkové dveře a okna mají mnohem delší životnost než plastové systémy a další výhoda tkví i v estetické hodnotě a údržbě. Hliník skvělé vypadá a nevyžaduje prakticky žádnou údržbu.

Hliníkové systémy byly v minulosti považovány ze méně efektivní než plastové, ale moderní vícekomorová okna naopak izolují lépe než plastová nebo dřevěná. A podobně na tom jsou i s izolací hluku.

Nejnáročnější požadavky splňují také hliníkové fasády, které Pruniwerk vyrábí v ostravském výrobním areálu. Zajímavé jsou i možnosti povrchové úpravy – hliníkové profily jsou k mání v celé škále odstínů RAL. Do prosklených fasád lze namontovat různé typy dveří a oken a výsledek zaručuje přirozené propojení interiéru s okolím budovy.

Pruniwerk je sázkou na kvalitu a ať už jde o okna, dveře, interiérové hliníkové stěny, fasády nebo zimní zahrady, vždy se můžete spolehnout na nadstandardní servis. Výrobce působí v rámci celé republiky a další informace najdete na webu www.pruniwerk.cz.