Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Poznejte výhody hliníkových systémů na vlastní kůži

Přemýšlíte o nových oknech, dveřích, nebo snad o zimní zahradě? Předtím, než učiníte konečně rozhodnutí, věnujte chvilku pozornosti nabídce české výrobně – obchodní společnosti Pruniwerk, která se specializuje na komplexní služby v oblasti hliníkových systémů. Provádí dodávky a montáž hliníkových oken a dveří, hliníkových prosklených fasád, požární odvětrávání budov, prosvětlovacích konstrukcí, střešních světlíků, zimních zahrad a mimo jiné také ocelových konstrukcí z tenkostěnných hliníkových a ocelových profilů.

Na otázku, proč se rozhodnout pro hliníkové profily, když jsou plastová okna a dveře levnější? To jistě ano a právě vyšší vstupní investice mnoho zájemců o hliníková okna a dveře odradí. Málokdo si totiž odpoví na otázku, která část objektu patří k těm nejvíce namáhaným. Hádáte okna a dveře? Máte pravdu. S okny manipulujeme velmi často a s dveře otevíráme ještě častěji. Vynásobíte-li si počet otevření za den počtem dní v roce, vyjde vám velmi zajímavé číslo. A co teprve, když ho vynásobíte počtem let, kolik by okna a dveře měly vydržet… Pak zřejmě uznáte, že se investice do kvality skutečně vyplatí. Hliníkové dveře a okna mají mnohem delší životnost než plastové systémy a další výhoda tkví i v estetické hodnotě a údržbě. Hliník skvělé vypadá a nevyžaduje prakticky žádnou údržbu.

Hliníkové systémy byly v minulosti považovány ze méně efektivní než plastové, ale moderní vícekomorová okna naopak izolují lépe než plastová nebo dřevěná. A podobně na tom jsou i s izolací hluku.

Nejnáročnější požadavky splňují také hliníkové fasády, které Pruniwerk vyrábí v ostravském výrobním areálu. Zajímavé jsou i možnosti povrchové úpravy – hliníkové profily jsou k mání v celé škále odstínů RAL. Do prosklených fasád lze namontovat různé typy dveří a oken a výsledek zaručuje přirozené propojení interiéru s okolím budovy.

Pruniwerk je sázkou na kvalitu a ať už jde o okna, dveře, interiérové hliníkové stěny, fasády nebo zimní zahrady, vždy se můžete spolehnout na nadstandardní servis. Výrobce působí v rámci celé republiky a další informace najdete na webu www.pruniwerk.cz.