Reklama

Stříbrné mince

Uložte své peníze někam, kde to má smysl. Investujte do stříbra.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Praktické venkovní žaluzie od Univers

Trápí vás prosvit slunečních paprsků a nepříjemné přehřívání prostorů během léta? Problém by mohly vyřešit venkovní žaluzie. Jedná se o moderní architektonický prvek, který je nejefektivnějším zařízením, jehož primární účel je právě zastínění. Můžete si je nechat namontovat do vaší kanceláře, i rodinného domku. Výhody žaluzií však netkví pouze v odstínění a estetice. Stejně tak získáte pocit soukromí, který je v dnešní době k nezaplacení.

 

Říká vám něco tepelná pohoda?

 

Jistě jste již v souvislosti s vytápěním slyšeli pojem „tepelná pohoda“. Jedná se o stav, kdy je v objektu ideální teplota. Jedná se o rozmezí nad 20°C a pod 30°C, kdy je lidská produktivita práce na maximu. Teploty pod a nad tyto hodnoty, vedou ke snížení efektivity práce až o 30%. Jedná se o vědecky prokázaná fakta – lidé jsou zkrátka zvyklí vykonávat aktivitu v prostředí, ve kterém se cítí příjemně. Venkovní žaluzie jsou skvělým prostředkem, který zaručí ideální teplotu během horkých letních dnů. Ta je k nezaplacení zejména v kanceláři, kde musíte trávit spoustu času i tehdy, když jsou venku tropická vedra. Venkovní žaluzie šetří vaší kapsu, nebudete muset využívat klimatizaci, jejíž provoz je velmi nákladný.

 

Zabraňte přílišnému prosvitu

 

Většina lidí si však pořizuje venkovní žaluzie proto, aby zabránili prosvitu otravných slunečních paprsků. Moderní venkovní žaluzie jsou schopny snížit prosvit až o 80%. Sami si můžete regulovat intenzitu světla v místnosti a vytvořit si tak ideální podmínky pro práci a relaxaci.

 

Vyberte si venkovní žaluzie podle vaší fasády

 

Jistě si budete chtít sladit vaše venkovní žaluzie podle barvy fasády. I to nebude problém, žaluzie se vyrábí v mnoha barevných provedeních a můžete si je nechat vyrobit v libovolném odstínu. Široké lamely se dají nastavit v libovolném úhlu tak, aby vám nevadily ve výhledu, ale zároveň zabránily zvědavým pohledům zvenčí. Venkovní žaluzie se montují přímo na okno, do prostoru pod nebo nad fasádou. Neměli byste opomenout možnost motorového ovládání, které vám ušetří spoustu času. Tato komfortní záležitost se dá instalovat i na více žaluzií zároveň. Na jeden pohon až tři žaluzie.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *