Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Přírodní kámen je působivý prvek uvnitř i venku

dav

Každé bydlení může vypadat ještě o něco lépe. Ale jak umocnit současnou estetiku, aby byla v souladu s nejnovějšími trendy? Pokud vám jde originální vzhled s příchutí exkluzivity a nadčasovosti, budou se vám zamlouvat možnosti přírodního kamene. Právě ten patří k nejoblíbenějším interiérovým i exteriérovým prvkům posledních let a jeho popularita bude strmě stoupat i nadále.

Vlastnosti i krása přírodního kamene jsou pozoruhodné

Proč jsou kamenné obklady k vidění na stále větším počtu rodinných domů – a proč se podobnému zájmu těší také kamenná dlažba, ačkoliv jsou k dostání levnější alternativy? Odpovědí je líbivý vzhled, ale také praktické vlastnosti.

Přírodní kámen je velmi pevný a chlubí se stálými mechanickými vlastnostmi. Je otěruvzdorný, stálobarevný, odolný vůči mrazu i teplotním výkyvům – a navíc má minimální nasákavost. Ať už se jím obklopíte doma, nebo na zahradě, nebudete investice litovat ani po letech.

Kde všude přírodní kámen využijete?

Možnosti využití prvků z přírodního kamene jsou velmi pestré. V rámci zahradní architektury a interiérového designu je největší zájem o obkladový kámen – v podobě deskovin bývá k vidění na kuchyňské lince či koupelnovém nábytku. Objevuje se také na parapetech, dlažbě, dlaždicích, pracovních deskách a samostatně – jako kameny do zahrady. Ve venkovním prostředí se uplatňuje i na fasádě, chodnících a plotech.

Zapomenout bychom neměli ani na neméně populární umyvadlové desky, obklady krbů a van, schodišť a dalších míst, které díky přírodnímu kameni působí ještě o něco lépe než ve standardním provedení.

Jaké druhy přírodního kamene a kde je koupit online?

Zatímco na zahradě mívají úspěch křemen, břidlice a pískovec, v interiéru jsou jako doma mramor a žula. Vždy je však vhodné posoudit vlastnosti konkrétního druhu a ujistit se, že jsou v souladu s konkrétní aplikací.

A abychom nezapomněli, prodej přírodního kamene nabízí specialista Biro-D, a to nejen na pobočkách, ale i v e-shopu na biro-d.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *