Ideální outfit do postele? Jednoznačně noční košilka!

Ideální outfit do postele? Jednoznačně noční košilka!

Jistá studie praví, že ženy během života stráví dohromady až rok rozhodováním, co si vezmou na sebe. Většina z nich se ovšem zabývá pouze tím, v jakém outfitu vyrazí ven do ulic a to, v čem ulehnou večer do postele, zpravidla vůbec neřeší. A jak jste na tom vy? Spíte ve vytahaném tričku, v pyžamu, které jste kdysi dostala pod stromeček od rodičů, nebo svého partnera dráždíte v sexy prádýlku? Pokud jste výběr „spacího“ oblečení doposud podceňovala, měla byste svůj přístup přehodnotit. Vytahané tričko totiž dříve nebo později přestane být roztomilé a váš partner ztratí inspiraci...

Správná dáma vypadá dobře i v noci

Spánek je jednou z nejdůležitějších částí dne a je velmi důležité, abychom si během něj vydatně odpočinuli a načerpali dostatek energie. Prioritou by proto měl být komfort, protože v nepohodlném oblečení se jen těžko vyspíte dorůžova. Na druhou stranu není jediný důvod, proč byste neměla v posteli vypadat dobře – stačí si vybrat oblečení, které kombinuje všechny zmíněné požadavky. Stále netušíte, co máme na mysli? No přece noční košilky! Bavlněné noční košilky jsou prodyšné a perfektně sají pot a je jen na vás, zda sáhnete po variantě s veselým potiskem (ideální na dámskou pyžamovou párty :-)) nebo sexy modýlku, který vašemu partnerovi nedá spát. Košilky jsou přiléhavé a neplandají, ale zároveň netlačí a poskytují maximální pohodlí. Jakmile poznáte výhody noční košilky na vlastní kůži, nebudete chtít usínat v ničem jiném. Nikdy.

Vyberte si košilku, která vám padne jako ulitá

Nevěříte? V tom případě si udělejte malý výlet ke specializovanému prodejci www.naspani.cz, který aktuálně nabízí více než 400 modelů dámských nočních košil všech různých typů a velikostí. Na své si přijdou i boubelky, pro které jsou připraveny sexy noční košilky ve velikosti až 3 XL. Pokud vám zvolená velikost přeci jen nesedne, můžete košilku do 14 dnů vyměnit za jinou. Doma ji budete mít obratem a poštovné je za hubičku. Váháte-li nad vánočním dárkem pro svou nejlepší kamarádku, máte vybráno.

Publikováno: 23. 11. 2013

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: bavlněné noční košilky | noční košilky | sexy noční košilky