Hasičské dresy: Jejich kvalita jde ruku v ruce s výkonem sportovců!

Hasičské dresy: Jejich kvalita jde ruku v ruce s výkonem sportovců!

Věnujete se požárnímu neboli hasičskému sportu a dostali jste na starost hasičské dresy? Chcete-li aby, členové vašeho týmu vypadali profesionálně a reprezentativně, pak svůj úkol nepodceňujte. Stejně jako u „klasických“ sportů, také u toho požárního hraje dres podstatnou roli a do značné míry ovlivňuje výkon sportovců. Prozradíme vám, kde najdete vysoce kvalitní sportovní outfity za skvělou cenu!

Sháníte profi dresy levně? Vyrábí je DDsport

Když dres, tak profesionální. To znamená takový, který je vyroben z velmi kvalitního materiálu, je funkční, odolný proti namáhání a perfektně střižený. Všem zmíněným kritériím do puntíku odpovídají hasičské dresy značky DDsport. Máte snad pocit, že jste o tuzemské sportovní značce slyšeli? Aby ne, když je na trhu 20 let a spolupracují s ní i profesionální sportovní kluby. Česká firma vyrábí sportovní dresy pro většinu sportovních odvětví, včetně toho požárního. Hasičské dresy se vyrábí z materiálu DDUNI, což je pletenina ze standardních přízí se standardními hydrofilními vlastnostmi. Tento materiál používá výrobce nejčastěji, a to na dresy i trenýrky. Gramáž 150 g/m2 garantuje optimální vlastnosti a zvýšenou odolnost. V nabídce najdete také hasičské tepláky, bundy, rozlišovací dresy, pořadatelské dresy, tréninkové oblečení a propagační materiály.

Vžijte se do role návrháře a vytvořte mistrovské dílo

V souvislosti s hasičskými dresy značky DDsport musíme zmínit také rozsáhlé možnosti vlastního designu. V intuitivním prostředí online creatoru nadefinujete barevnost jednotlivých prvků oblečení, zvolíte typ písma, přidáte logo a grafické prvky a vytvoříte jedinečný dres, ve kterém bude váš tým nepřehlédnutelný. Pokud se na grafické práce necítíte, nevadí. Budoucí podobu dresů můžete svěřit týmu špičkových grafiků.

Publikováno: 13. 03. 2016

Kategorie: Sport

Autor: Adam

Tagy: hasičské dresy | hasičské dresy levně