Reklama

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Prodej/nákup nemovitosti s realitkou je mnohem rychlejší. Ale musíte si vybrat tu správnou

Samotný proces stěhování dnes není příliš náročný. Stačí se obrátit na odborníky, kteří zajistí nejen přepravu, ale také zabalení/vybalení věcí. Mnohem složitější je prodej stávající a koupě nové nemovitosti. Pokud jste se rozhodli, že změníte svou adresu, pravděpodobně si představujete, že stačí „nahodit“ inzerát, zbavit se starého bytu/domu a najít si něco lepšího, máte pravdu jen napůl. Spousta lidí se bez realitky obejde (protože proč platit ty „nekřesťanské“ provize?!) a hned na to zjistí, že cesta k novému bydlení není tak růžová.

Prodej nemovitosti může trvat velmi dlouho. A to samé platí i o hledání nového bytu nebo domu. Možná, že ve finále ušetříte určitou částku, ale ztratíte spoustu drahocenného času. A čas jsou přece taky peníze, nebo ne? O právní stránce nákupu/prodeje nemovitostí se raději nezmiňujeme. Pokud se „spálíte“ kvůli nepřehledným smluvním podmínkám, nevěšte hlavu. Nejste první, ani poslední.

Pro někoho, kdo nemá s realitním trhem žádné zkušenosti, je spolupráce s renomovanou realitní kanceláří výhodná. Tím samozřejmě nemáme namysli spolupráci s makléřem „rychlokvaškou“, kterým se dnes může stát kdokoliv. Chcete-li předejít případným problémům, obraťte se na někoho, kdo své práci rozumí a bude se vám snažit pomoct. A když už jsme o profesionálů, proč nekontaktovat ty nejlepší?

Realitních kanceláří je nespočet. Ale těch špičkových je jen hrstka. Patří mezi ně také Century 21, která je na realitním trhu již od roku 1971. Čísla hovoří za vše… cca 8 000 kanceláří, v 73 zemích na celém světě. Hustou síť poboček má samozřejmě i u nás.

Realitní kancelář Century 21 nabízí komplexní služby, které zahrnují nejen asistenci při prodeji a nákupu nemovitostí (nafocení a prezentace vaší nemovitosti…). Finanční poradci vám pomohou také ohledně financování a právní oddělení se postará o transparentní smlouvy. A aby bylo vše „pod jednou střechou“, můžete využít také pomoc se stěhováním.

Tak co vy na to? Stále si myslíte, že je stěhování výhodnější bez realitky? Díky Century 21 můžete bydlet v novém mnohem rychleji a bez zbytečných komplikací. A to už stojí za zvážení. Další informace najdete na www.century21.cz.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Dobrý den, nutně si nemyslím, že by prodej nemovitosti svépomocí byl jeden velkej pr*ser…když někdo má čas navíc a dokáže se k tomu postavit,tak podle mě může uspět. Na druhou stranu jsem prodával právě přes Century21 a byl jsem spokojenej, byl jsem překvapenej hlavně celkovým servisem, na kterej nejsem v čr zvyklej obecně. A navíc makléř ač mladej byl připravenej.