Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Nejlepší hypotéka? Jedině přes Eurohypošku!

V současné době se spousta mladých párů a rodin s dětmi rozhoduje pro investici do vlastního bydlení. Nicméně koupě rodinného domu či prostorného bytu je poměrně nákladnou záležitostí, a proto se spousta z vás neobjede bez finanční injekce. K financování vlastního bydlení slouží hypotéka, což je dlouhodobý úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Hypotéka se v porovnání s jinými druhy úvěrů vyznačuje nízkou úrokovou sazbou a dlouhou dobou splatnosti. V následujících řádcích vám prozradíme, jak najít nejvýhodnější hypotéku na tuzemském finančním trhu.

Ačkoliv se úvěrový trh rozděluje na bankovní a nebankovní sektor, doporučujeme bankovní řešení. Máte jistotu, že nenaletíte podvodníkovi, neboť všechny banky jsou pod dohledem České národní banky.

Jak vybrat výhodnou hypotéku?

Porovnávání hypotečních úvěrů je velice skloňovaným tématem. Na druhou stranu, stále řada zájemců o vlastní bydlení netuší, jak a kde najít výhodnou hypotéku. K vyhodnocení výhodných produktů na základě vašich požadavků byl zrealizován moderní projekt Hypoška.eu. V jednoduchém formuláři vyplníte, k jakému účelu mají peníze sloužit (koupě, rekonstrukce, koupě v dražbě apod.). Dále zvolíte druh nemovitosti, zda se bude jednat o rodinný dům, byt, chatu, komerční prostor a další. V neposlední řadě můžete uvést, do jaké výše tržní ceny nemovitosti budete chtít půjčit (LTV) a fixační dobu.

Vybrat si můžete také americkou hypotéku, která je charakteristická tím, že nemusíte uvádět účel použití peněžních prostředků. Zde musíte počítat s vyšší úrokovou sazbou.

Po odeslání formuláře se vám zobrazí nabídka hypotečních úvěrů. Nejlepší hypotéka vyhovující vašim požadavkům se zobrazí na prvním místě. K dispozici máte informace o výši úrokové sazby, možné výši LTV a možném fixačním období. Nenechejte nic náhodě a hypotéku vybírejte pečlivě.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *