Rekonstrukce koupelny? Díky výprodejům to není drahá záležitost!

Rekonstrukce koupelny? Díky výprodejům to není drahá záležitost!

Potřebuje vaše koupelna rekonstrukci, ale pořád se nějak nemůžete odhodlat? Pravý čas na opravu přichází právě teď. Obchod A-keramika.cz má skvělé výprodeje obkladů, dlažeb a dalších koupelnových doplňků. Seženete je s úžasnou slevou, která často přesahuje padesát procent původní částky. Podívejte se, co všechno můžete koupit a dejte se do opravy koupelny co nejdříve.

Výprodej obkladů a dlažeb

Obklady a dlažba se vyznačují vysokou odolností, a to především vůči vlhkosti, proto jsou do koupelny ideální varianta. V případě potřeby je snadné dlažbu ošetřit přípravkem proti plísním. Její životnost je velmi dlouhá. Výprodej obkladů a dlažeb nabízí skvělé produkty s výraznou slevou. Ušetřete na materiálu s obchodem A-keramika.cz.

Výprodej vodovodních baterií

Do nové koupelny patří jednoznačně nové baterie. Že se vám nechce utrácet? Výprodej vodovodních baterií nabízí řadu moderních baterií do umyvadla i vany nebo sprchového koutu. Vyberte si tak, aby co nejlépe odpovídaly vašim představám a skvěle zapadly do vaší koupelny.

Výprodej koupelnového nábytku

Součástí každé koupelny musí být také pěkný nábytek, aby bylo kam ukládat hygienické potřeby, hřebeny, krémy apod. Ideální jsou k tomu zrcadlové skříňky nebo skříňky pod umyvadlo. Do větších koupelen lze umístit také poličky. Výprodej koupelnového nábytku vám umožní koupit úplně nový nábytek za nízkou cenu. Netrapte peněženku, využijte výprodej.

Seznamte se se zavedeným prodejcem

Obchod A-keramika prodává obklady, dlažby a další koupelnové vybavení již od roku 2010. Největší vzorkovnu a také centrální sklad se šesti halami najdete v Plzni. Produkty lze vidět také v Praze, Brně, Karlových Varech a Bratislavě. Na pobočkách je možný osobní odběr e-shopu, obchod ovšem zajišťuje také dopravu, která je při větších objednávkách zcela zdarma.

Publikováno: 30. 08. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam