Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

S námi se v brněnských nákupních centrech neztratíte

Sychravé víkendy sice nejsou ideální na výlety do přírody, ale naopak přímo vybízí k návštěvě nákupního centra. Zužitkujte svůj volný čas a dejte se do menší inventury jarní garderóby. Jaro nám co nevidět zaklepe na dveře a nám nezbývá, než se na jeho příchod náležitě připravit. Rozbijte prasátko a vydejte se vstříc nakupování. Nemůžete-li se ztotožnit s přelidněnou Prahou, vydejte se do hlavního města Moravy. I Brno má v rukávu spoustu příležitostí k výhodnému nákupu a najdete v něm celou řadu rozsáhlých nákupních center. Kromě toho, že v nich nakoupíte vše, co je třeba, s v nich užijete i spoustu legrace. Součástí většiny známých obchodních domů je celá řada zajímavých aktivit pro děti i dospělé.

Mezi nejznámější brněnské obchodní centra bezesporu patří Galerie Vaňkovka Brno a obchodní dům Olympia Brno, který je s rozlohou 110 000m2 největším brněnským komerčním střediskem. Desítky značkových obchodů, vyhlášené kavárny a vyhlášené multikino Palace Cinemas Olympia vám vykouzlí úsměv na rtech. Ať už zamíříte do zmíněných obchoďáků, nebo si za cíl cesty vyberete Campus Square, Avion Shopping park Brno či OC Velký Špalíček, vždy budete řešit jeden a ten samý problém. První návštěva rozlehlých obchodních center bývá poměrně hektická a najít své oblíbené obchody a prodejny rozhodně nebude otázkou několika minut.

Předtím, než vás zachvátí nákupní horečka, si proto pořádně nastudujte mapy, které najdete na webu mapaobchodu.cz. Ušetříte tak spoustu času, který byste strávili hledáním vybrané prodejny nebo parkoviště. Přejeme vám příjemné nakupování!