Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

Skartace dokumentů se týká firem v Čechách i na Moravě

Velké i malé firmy. V Praze i na vesnici. Ať už podnikáte jako OSVČ nebo pod hlavičkou významné společnosti, jednoho dne dojdete k závěru, že se je třeba vypořádat s nepotřebnými dokumenty. Ty se v průběhu let kupí a mnohé z nich uchovávat musíme, protože to nařizuje zákon. Jakmile však uplyne archivační lhůta, můžeme je vytřídit a zlikvidovat. V případě menšího archivu je likvidace rychlá, ale co si počít s větším množstvím dokumentů, na které již kancelářská skartovačka nestačí? A jak naložit s daty, které uchováváte v digitální podobě? Na všechny ožehavé otázky vám rádi prozradíme odpověď.

Proč je skartace dokumentů důležitá?

V prvé řadě si je třeba uvědomit, proč je skartace tak důležitá a proč není vhodné dokumenty vyhodit jen tak do nejbližšího kontejneru. Důvod je prostý – vy sice informace obsažené v dokumentech nehodláte nadále využívat a považujete je za nedůležité, ale jiné lidé mohou mít zcela odlišný pohled na věc. Zmocní-li se citlivých informací o vás nebo vašich klientech někdo nepovolaný, může vám pořádně „zatopit“.

Jak zlikvidovat větší množství dokumentů a dat?

Likvidace velkého množství dokumentů je časově náročná a bez velkokapacitních skartovačů často i nemožná. Neváhejte se proto obrátit na někoho, kdo se skartací dokumentů a datových nosičů zabývá profesionálně. Třeba rovnou na špičku v oboru – společnost REISSWOLF, která působí na evropském trhu (v ČR od roku 1996) a brzy expanduje také na čínský a americký trh.

Proč se obrátit právě na REISSWOLF?

Společnost REISSWOLF zajišťuje komplexní služby, které se týkají archivace a skartace dat. Zajistí pro vás uskladnění, vytřídění a digitalizace vašich dokumentů, ale také bezpečnou skartaci klasických tištěných dokumentů a dat v digitální podobě. Hledáte-li někoho, kdo vám nabídne profesionální a naprosto diskrétní přístup, právě jste ho našli.

Důležité odkazy na služby v oblasti skartace (vyberte si nejbližší lokalitu):