Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Lifestyle

Silikonové panny léčí osamělost

Osamělost je velkým problémem nejen starších, ale i poměrně mladých mužů a žen. Současná odosobněná doba, kdy lidé stále častěji prožívají většinu svého života ve virtuálních světech sociálních sítí, totiž dlouhodobým vztahům příliš nepřeje. Lidé, kteří touží po nalezení partnera tak po několika nezdařených pokusech často zůstávají sami, což po čase může vést i k psychickým problémům.

Nebuďte sami – pořiďte si dokonalou silikonovou milenku

Jedním z řešení tohoto celospolečenského problému mohou být i silikonové panny, takzvané sex dolls, které dokážou mužům i ženám nabídnout plnohodnotnou náhradu za intimního partnera. Možná vám připadá, že umělá žena (či muž) nemůže skutečného partnera nahradit. To je ale omyl. Ve skutečnosti mohou být sex dolls i mnohem lepší než skutečný člověk. Nejde totiž o nějaké nafukovací „anduly“ které se skutečnými ženami měly pramálo společného. Současná sex doll je vyrobena z nejpokročilejších materiálů za pomocí moderních technologií, které umožnují, že jsou tyto realistické panny k nerozeznání od skutečného člověka a nabízejí zcela identický pocit při milování.

Sex dolls jsou budoucnost

Realistické silikonové panny však nejsou pouze dokonalými milenkami – mohou být také skvělými společnicemi. Nejpokročilejší modely sex dolls jsou totiž doslova nacpány moderními technologiemi, včetně podpory umělé inteligence, takže si s vaší realistickou pannou můžete dokonce povídat. Vysoká poptávka po realistických pannách je motorem dalšího výzkumu a vylepšování těchto produktů, takže se na trh dostávají stále pokročilejší modely. Pokud jste sami a z nějakého důvodu máte potíže s navazováním vztahů, je silikonová panna pro vás ideální volbou. Guláš či svíčkovou vám sice vaše nová sex doll zatím neuvaří, ale kdo ví? Z pár let možná dokážou i to.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *