Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

A pak, že se nad počasím vyzrát nedá…

Není nic horšího, než nečekaná sprška, která se spustí v momentě, kdy máme v plánu vyrazit někam ven. Počasí je ovšem neúprosné a protože prozatím neznáme způsob, jak ho změnit, nezbývá nám, než se mu přizpůsobit. Je to jednoduché, stačí sledovat předpověď počasí. V případě, že ji pravidelně nestíháte, na ni můžete kdykoliv mrknout na portálo Slunecno.cz. Kromě aktuální předpovědi pro celé území nabízí i celou řadu zajímavých služeb, které jinde nenajdete. Pojďme se na ně společně podívat.

Nemusí pršet, stačí, když kape

Jednou z užitečných funkcí je meteoradar, díky kterému můžete sledovat vývoj srážek. Mapu lze přepnout na satelitní, hybridní, OSM nebo terénní verzi a jednotlivé snímky lze nahrávat. Vzhledem k tomu, že radar zobrazuje srážky v tzv. světovém čase, musíte si ho na středoevropský převést sami a to přičtením jedné (zimní čas) nebo dvou hodin (letní čas).
Další zajímavé služby

Portál slunecno.cz ovšem nabízí mnohem více než jen aktuální předpověď a meteoradar. Na webu se nachází rozsáhlá fotogalerie přírody, do které můžete přidat vaše nejpovedenější výtvory. Neméně zajímavý je i přehled desítek webkamer, díky kterým můžete v přímém přenosu sledovat dění ve vašem městě nebo na druhém konci republiky. Součástí webu je i lunární kalendář zobrazující fáze měsíce a samostatná sekce „počasí na horách“, kterou ocení každý, kdo má v dohledné době v plánu lyžovat.

Chystáte se na dovolenou?

Portál vám bude nápomocný i tehdy, chystáte-li se na dovolenou do ciziny. Na webu najdete přehled nejoblíbenějších destinací a to včetně informací o klimatických podmínkách. Ať už jde o počasí v Chorvastku, Egyptě či Itálii, slunecno.cz vám ho serívruje na jednom místě. Mimochodem, informace o aktuálním stavu počasí si můžete nechat zasílat i newsletterem a to každý den nebo jednou týdně.